









Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черна настолна лампа с метален абажур (височина 40 cm) World Industry – Mauro Ferretti
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Дизайн | Индустриален |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E14 |
| Тегло | 1.5 kg |
| Диаметър на абажура | 25 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Включена крушка | Не |
| Дължина на захранващ кабел | 60 cm |
| Превключвател | За кабел |
| Захранване | За контакт |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Материал на конструкцията | Желязо |
| Material | Метал |
| Производител | Mauro Ferretti |

Модерни, LED лампи, индустриални


С димер
В наличност


С димер, ориенталски
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление


Ключ за осветление

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ретро, индустриални, метал
В наличност
Индустриални
В наличност
Ключ за осветление, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, с димер
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност

Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, стъкло
В наличност
Модерни, на нощното шкафче, в джапанди стил
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче


Индустриални
В наличност
С щипка
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
С щипка, LED лампи
В наличност

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност