
19,83 €
38,78 лв.
Globo 67178W - LED Полилей за повърхностен монтаж TYLER LED/12W/230V бял
Детски полилеи
В наличностПродукт директно от производителя EMOS, който имаме на склад на цена 10.29 и с гаранция от 3 години.
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Тип | Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт |
| Място | Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Общ светлинен поток | 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Series | NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos |
| Производител | EMOS |

Детски полилеи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност


Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност


Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детски полилеи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
