









Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Детският скрин Sidney с масичка за преповиване от Roba е практично и стилно обзавеждане за детската стая. Скринът може да бъде допълнен с подложка за преповиване с размери 85 x 75 cm. Дълбочината с масичката за повиване е 75 см, а без нея - 40 см.
| Поставяне на маси за преобличане на бебета | Свободностоящи |
|---|---|
| Цвят | Бежов |
| Височина на крачетата | 12 cm |
| Капацитет на тежестта | 15 kg |
| Тегло | 48 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на дръжките | Дърво |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Sidney |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С маса за преповиване/с крачета/с чекмеджета |
| Материал на краката | Масивно дърво |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Декор | Мат/дъб |
| Материал | ПДЧ |
| Material | ПДЧ |
| Производител | Roba |

78×67×76 cм, висящи
В наличност
102×115×77 cм, със скрин с чекмеджета, свободностоящи

Със скрин с чекмеджета, свободностоящи
Безплатна доставка
С подложка, дърво
В наличност
100×119×76 cм, свободностоящи
В наличностБезплатна доставка
С бебешка вана

Дърво

200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност

156×44×109 cм
В наличност