
Rabalux 1479 - LED Лампа с щипка NOAH LED/5W/230V синя
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Vlog Kit е базов комплект, който ви осигурява всичко необходимо за професионално заснемане на влогове – стабилен държач, гъвкав статив, микрофон и LED светлина.Стабилното закрепване за телефон или малка камера осигурява удобно заснемане у дома и в движение, без треперещи кадри.Включеният микрофон ще ви помогне да постигнете чист и разбираем звук без фонови смущения.LED осветлението с регулируема интензивност позволява адаптиране на светлината към настоящите условия и придава на видеото професионален вид.Целият комплект е компактен, лек и проектиран да бъде лесен за използване и пренасяне – идеален за начинаещи и напреднали създатели на съдържание.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Място | Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Тип | Статив, Статив, Статив, Статив, Статив, Статив, Статив, Статив, Статив, Статив, Статив, Статив |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Series | VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet, VLOG Nedis, VLOG Platinet |
| Производител | Winner Group |

С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, стъкло
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ретро, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
С щипка
В наличност
Рустик, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото, с димер
В наличност

LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление
В наличност
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
С щипка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност
Ретро, модерни, на нощното шкафче
В наличност

Рустик, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Ретро, стъкло
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност
Ключ за осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност


Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка