
Endon 77860 - Лампион HANSEN 1xE27/40W/230V месинг
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 24.38 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light, ZACK Milagro, CLIF Milagro, ULTIMO Milagro, SENSO Milagro, VERTICAL Milagro, TERRA Eko-Light |
| Производител | Milagro |

Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност

Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
С димер
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност


Ключ за осветление
В наличност
Стъкло, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


