
Хотелски шик висяща лампа тъмен бронз с кехлибарено стъкло 3 светлини - Stavelot
Стъкло
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Полилей на кабел с модерен дизайн. Възможност за затъмняване и регулиране на цветната температура (3000-6500K) чрез дистанционно управление. Функция нощна светлина. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 30 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2100 lm |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 145 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Series | FALCON Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кръгъл
В наличност
Пластмаса, модерни, с абажур
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност
Модерни, индустриални, с димер
В наличност
Модерни, с димер, в кухнята
В наличност
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличност
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличност

Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличност
Стъкло, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
