
Rabalux 3298 - Стенен спот ROTEM 1xE14/40W/230V
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративно осветително тяло с уникален изрязан мотив. Задната част на осветителното тяло е отворена и светлината нежно осветява стената на помещението. Декорът на осветителното тяло възпроизвежда природни структури и създава естествена, хармонична атмосфера. Осветителното тяло може да се изключва от долната страна или да се управлява с дистанционно управление (включено в комплекта). С това дистанционно лесно се регулира и яркостта на осветлението. Батерия: 1x 20000 mAh Li-Polymer (включено в комплекта). При намалена интензивност на светлината батерията издържа до 100 часа и предлага до 500 зарядни цикъла. За зареждане можете да използвате стандартно USB зарядно с минимален заряден ток 2A (USB кабелът е включен в комплекта). Осветителното тяло е изработено от дървесновлакнести плоскости (дебелина на материала 8 mm).
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Тип | Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина, Картина |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Капацитет | 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh, 20000 mAh |
| Метод на свързване | С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии |
| Жавот на батерията | 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h, 100 h |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Series | ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, WALL WOOD Li-Go |
| Производител | Li-Go |

230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност



Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка

Модерни

230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Рустик, Провинциални, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

