
Бежов разтегателен диван променлив ъглов диван Dazzling Daisy - Miuform
77×260×166 cм, скандинавски, ретро, с място за съхранение
1325 € / 2591,47 лв.

Тъмно сив ъглов разтегателен диван десен ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×253×96 cм, десен ъгъл, скандинавски, ретро
1537 € / 3006,11 лв.

Бежов ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Dazzling Daisy - Miuform
77×253×96 cм, ляв ъгъл, скандинавски, ретро
1537 € / 3006,11 лв.

Светлосив ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Dazzling Daisy - Miuform
77×253×96-190 cм, ляв ъгъл, скандинавски, ретро
1554 € / 3039,36 лв.

Светлосив разтегателен диван променлив ъглов диван Dazzling Daisy - Miuform
77×260×166 cм, скандинавски, ретро, с място за съхранение
1342 € / 2624,72 лв.

Светлосин разтегателен диван променлив ъглов диван Dazzling Daisy - Miuform
77×260×166 cм, скандинавски, ретро, с място за съхранение
1367 € / 2673,62 лв.

Бежов ъглов разтегателен диван десен ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×253×96-190 cм, десен ъгъл, скандинавски, ретро
1571 € / 3072,61 лв.

Морскосин U-образен разтегателен диван, ляв ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×330×96-166 cм, скандинавски, ретро, с място за съхранение
2311 € / 4519,92 лв.

Тъмно сив разтегателен диван променлив ъглов диван Dazzling Daisy - Miuform
77×260×166 cм, скандинавски, ретро, с място за съхранение
1350 € / 2640,37 лв.

Тъмно сив ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Dazzling Daisy - Miuform
77×253×96-190 cм, ляв ъгъл, скандинавски, ретро
1571 € / 3072,61 лв.

Морскосин разтегателен диван променлив ъглов диван Dazzling Daisy - Miuform
77×260×166 cм, скандинавски, ретро, с място за съхранение
1350 € / 2640,37 лв.

Светлосин ъглов разтегателен диван десен ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×253×190 cм, десен ъгъл, скандинавски, ретро
1554 € / 3039,36 лв.

Светлосив U-образен разтегателен диван, ляв ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×330×190 cм, скандинавски, ретро, с място за съхранение
2217 € / 4336,08 лв.

Морскосин ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Dazzling Daisy - Miuform
77×253×96-190 cм, ляв ъгъл, скандинавски, ретро
1580 € / 3090,21 лв.

Бежов U-образен разтегателен диван, десен ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×330×190 cм, скандинавски, ретро, с място за съхранение
2192 € / 4287,18 лв.

Тюркоаз разтегателен ъглов диван (десен ъгъл) Dazzling Daisy – Miuform
77×253×190 cм, десен ъгъл, скандинавски, ретро
-5 %1495 € / 2923,97 лв.
1580 € / 3090,21 лв.

Бежов разтегателен диван в буквата "U", ляв ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×330×190 cм, скандинавски, ретро, с място за съхранение
2166 € / 4236,33 лв.

Морскосин ъглов разтегателен диван десен ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×253×190 cм, десен ъгъл, скандинавски, ретро
1571 € / 3072,61 лв.
Бежов разтегателен диван в буквата "U", ляв ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
Размери 77×330×190 cм
История на цените
- 30.05.2026 г. - 2166 € / 4236,33 лв.
- 8.05.2026 г. - 2166 € / 4236,33 лв.
- 17.04.2026 г. - 1846,61 € / 3611,66 лв.
- 10.03.2026 г. - 1846 € / 3610,46 лв.
- 5.03.2026 г. - 1846,61 € / 3611,66 лв.
- 5.03.2026 г. - 1846,2 € / 3610,85 лв.
- 24.02.2026 г. - 2172,48 € / 4249 лв.
- 20.02.2026 г. - 1846,61 € / 3611,66 лв.
- 15.02.2026 г. - 1737,98 € / 3399,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 1846,61 € / 3611,66 лв.
- 31.12.2025 г. - 2172,48 € / 4249 лв.
- 14.12.2025 г. - 1687,77 € / 3300,99 лв.
- 25.11.2025 г. - 1894,85 € / 3706 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Вземете диван за вашия интериор, който съчетава ретро и скандинавски стил. Dazzling Daisy е просторен благодарение на П-образния си дизайн, а простотата и елегантността му го правят лесен за съчетаване с останалата част от обзавеждането ви. Състои се от крака от букова дървесина и възглавници за сядане, покрити с плат с характерни шевове. Разполага с място за съхранение и може да се разгъва, за да се създаде зона за спане. Включва 2 декоративни възглавници. Забележка: Разтегателният диван не замества легло, а е предназначен само за периодично спане.
Размери
| Ширина: | 330 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 190 cм |
| Височина: | 77 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски, Ретро |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| С крачета | Да |
| Материал на рамката на дивана | Масивен |
| Материал на тапицерията | Плат |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 24 cm |
| Височина на подлакътниците | 48 cm |
| Височина на облегалката | 31 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 305 cm |
| Дълбочина на седалката | 62 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Височина на крачетата | 10 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 130 cm |
| Обща дълбочина на лежанката | 166 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 96 cm |
| Капацитет на тежестта | 550 kg |
| Тегло | 130 kg |
| Размер на дивана | Други |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели/не оставяйте на пряка слънчева светлина или в близост до нагревател, за да предотвратите промяна на цвета./почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Размери на мястото за спане | 140x270 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Dazzling Daisy |
| Ъгъл и форма | U форма/ляв ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | С място за съхранение/сгъваем |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/МДФ/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 90000 martindale |
| Тапицерия | LA07 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Бежов |
| Производител | Miuform |
Подобни продукти

Кафяв кадифен ъглов диван (ляв ъгъл/U форма) Loretto – Cosmopolitan Design
68×345×250 cм, модерни, с крачета
В наличност
Светлосив U-образен разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×312×202 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Зелен сгъваем ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл/"U" форма) Tori – Bonami Selection
95×314×187 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Оранжево-кафяв разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл) Lofty Lilly – Miuform
84×303×197 cм, модерни, скандинавски

Бежов разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл/"U" форма) Brave Dave – Miuform
87×322×194 cм, скандинавски, ретро

Кафяво-сив сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл/U форма) Fuji – Bobochic Paris
88×377×204 cм, модерни, с място за съхранение

Праховорозов U-образен разтегателен диван, десен ъгъл Charming Charlie - Miuform
90×302×90-150 cм, модерни, скандинавски

Кремав ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл U форма) Justin – Ropez
77×316×194 cм, модерни, с крачета

Кадифен ъглов диван в цвят горчица (десен ъгъл/U форма) Vanda – Mazzini Sofas
85×384×284 cм, модерни, с крачета

Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Bali – Cosmopolitan Design
75×327×256 cм, модерни, с крачета

Тъмносив ъглов диван (десен ъгъл/"U" форма) Chicago – Cosmopolitan Design
70×364×262 cм, модерни, скандинавски

Бежов шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
86×290×148 cм, модерни, с място за съхранение

Зелен шенилов сгъваем ъглов диван (U форма) Leila – Makamii
90×317×162 cм, модерни, с място за съхранение

Ъглов диван от тъмнокафява кожа (десен ъгъл) Madame - Windsor & Co Sofas
68×365×270 cм, индустриални, ретро

Зелен кадифен модулен ъглов диван (ляв ъгъл) Martina – Micadoni
75×330×176 cм, модерни, с крачета

Бежов велурен U-образен разтегателен диван Nihad - Bobochic Paris
95×386×153 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм, височина, диаметър
В наличност
Тъмносива градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Бял кош за пране и табуретка в едно , 20 л Candy - Wenko
Квадратна, пластмаса, за мръсни дрехи
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
Диаметър
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×40×59 cм, с капак, квадратна
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм, височина, диаметър

Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Бяла табуретка от букле Colma – House Nordic
37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
От полипропилен, килими от едно парче, правоъгълен
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Чанта за пазаруване на колела 58 л - Rolser
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
Бамбуков кош за пране в естествен цвят 78 л Bamboo – Compactor
60×30×40 cм, бамбук, с капак
В наличност
Комплект от 2 сиви силиконови ръкавици за фурна - Wenko
Кухненски ръкавици, комплекти, памук
В наличност









