
Теракотен шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
86×290×148 cм, модерни, с място за съхранение, конвертируем
2059,56 € / 4028,15 лв.

Сиво-син шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Lilo – Makamii
86×207×148 cм, десен ъгъл, модерни, с място за съхранение
1494,58 € / 2923,14 лв.

Сиво-син шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Lilo – Makamii
86×207×148 cм, ляв ъгъл, модерни, с място за съхранение
1494,58 € / 2923,14 лв.

Бежов шенилов разтегателен диван с място за съхранение 218 cm Lilo – Makamii
86×218×102 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
1307,71 € / 2557,66 лв.

Зелен шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Lilo – Makamii
86×207×148 cм, десен ъгъл, модерни, с място за съхранение
1494,58 € / 2923,14 лв.

Кремав шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Lilo – Makamii
86×207×148 cм, ляв ъгъл, модерни, с място за съхранение
1494,58 € / 2923,14 лв.

Сиво-син шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
86×290×148 cм, модерни, с място за съхранение, конвертируем
2059,56 € / 4028,15 лв.

Бежов шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Lilo – Makamii
86×207×148 cм, десен ъгъл, модерни, с място за съхранение
1494,58 € / 2923,14 лв.

Светлосив шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Lilo – Makamii
86×207×148 cм, ляв ъгъл, модерни, с място за съхранение
1494,58 € / 2923,14 лв.

Кремав шенилов разтегателен диван с място за съхранение 218 cm Lilo – Makamii
С място за съхранение, конвертируем, ниска
1307,71 € / 2557,66 лв.

Бежов шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
86×290×148 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
2059,56 € / 4028,15 лв.

Светлосив шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Lilo – Makamii
86×207×148 cм, десен ъгъл, модерни, с място за съхранение
1494,58 € / 2923,14 лв.

Тъмносив шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
86×290×148 cм, модерни, с място за съхранение, конвертируем
2059,56 € / 4028,15 лв.

Зелен шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
86×290×148 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
2059,56 € / 4028,15 лв.

Бежов шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Lilo – Makamii
86×207×148 cм, ляв ъгъл, модерни, с място за съхранение
1494,58 € / 2923,14 лв.

Зелен шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Lilo – Makamii
86×207×148 cм, ляв ъгъл, модерни, с място за съхранение
1494,58 € / 2923,14 лв.

Светлосив шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
86×290×148 cм, модерни, конвертируем, ниска
2059,56 € / 4028,15 лв.

Кремав шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
С място за съхранение, конвертируем, ниска
2059,56 € / 4028,15 лв.

Светлосив шенилов разтегателен диван с място за съхранение 218 cm Lilo – Makamii
86×218×102 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
1307,71 € / 2557,66 лв.

Кремав шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Lilo – Makamii
86×207×148 cм, десен ъгъл, модерни, с място за съхранение
1494,58 € / 2923,14 лв.

Зелен шенилов разтегателен диван с място за съхранение 218 cm Lilo – Makamii
86×218×102 cм, модерни, с място за съхранение, конвертируем
1307,71 € / 2557,66 лв.

Сиво-син шенилов разтегателен диван с място за съхранение 218 cm Lilo – Makamii
86×218×102 cм, модерни, с място за съхранение, конвертируем
1307,71 € / 2557,66 лв.
Теракотен шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
Размери 86×290×148 cм
Избран вариант:Теракотен шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
Най-добра цена за последните 30 дни: 2059,56 € / 4028,15 лв.
История на цените
- 27.04.2026 г. - 2059,56 € / 4028,15 лв.
- 19.04.2026 г. - 2059,56 € / 4028,15 лв.
- 19.03.2026 г. - 2059 € / 4027,05 лв.
- 20.02.2026 г. - 2059,56 € / 4028,15 лв.
- 15.02.2026 г. - 1938,41 € / 3791,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 2059,56 € / 4028,15 лв.
- 1.02.2026 г. - 2423,01 € / 4739 лв.
- 10.01.2026 г. - 2059 € / 4027,05 лв.
- 27.12.2025 г. - 2059,56 € / 4028,15 лв.
- 21.11.2025 г. - 1956,2 € / 3825,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 2059,48 € / 4027,99 лв.
- 10.11.2025 г. - 2180,71 € / 4265,1 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Теракотен шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
Размери
| Ширина: | 290 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 148 cм |
| Височина: | 86 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 9 cm |
| Височина на подлакътниците | 60 cm |
| Височина на облегалката | 47 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 272 cm |
| Дълбочина на седалката | 57 cm |
| Височина на седалката | 39 cm |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 120 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 102 cm |
| Капацитет на тежестта | 550 kg |
| Тегло | 145 kg |
| Размер на дивана | Четириместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Размери на мястото за спане | 130x270 |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Lilo |
| Ъгъл и форма | U форма |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | С място за съхранение/сгъваем |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | МДФ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 70000 martindale |
| Тапицерия | Sic Flow 11 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Цвят | Цвят теракота |
| Производител | Makamii |
Подобни продукти

Теракотен шенилов ъглов диван (десен ъгъл/U форма) Treno – Cosmopolitan Design
70×330×240 cм, модерни, ниска

Сгъваем/с място за съхранение ъглов диван в тухлен цвят (десен ъгъл/U форма) Fuji – Bobochic Paris
88×377×204 cм, модерни, с място за съхранение

Теракотен шенилов ъглов диван (U форма) Omao – Makamii
70×364×166 cм, модерни, ниска

Ъглов диван в тухлен цвят (ляв ъгъл/U форма) Loretto – Cosmopolitan Design
68×345×250 cм, модерни, ниска

Теракотен ъглов диван (десен ъгъл/U форма) Manao – Makamii
77×330×255 cм, модерни, ниска

Кафяв ъглов диван от изкуствена кожа (ляв ъгъл/"U") Copenhagen - Scandic
85×342×260 cм, модерни, кожа

Горчичножълто U-образно разтегателно канапе от кадифе, десен ъгъл Lofty Lilly - Miuform
84×303×197 cм, модерни, конвертируем
В наличност
Теракотен ъглов диван (ляв ъгъл/U форма) Shell – Miuform
75×330×265 cм, модерни, плат

Теракотен ъглов диван от букле (U форма) Orbit – Ropez
80×268×146 cм, модерни, ниска

Ъглов диван в тухлен цвят ("U" форма) Bali – Cosmopolitan Design
75×383×185 cм, модерни, плат

Теракотен шенилов сгъваем ъглов диван (U форма) Leila – Makamii
90×317×162 cм, модерни, конвертируем

Оранжев U-образен разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×312×202 cм, скандинавски, с място за съхранение

Теракотен кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Kapua – Makamii
82×340×149 cм, с място за съхранение, конвертируем

Розов U-образен разтегателен диван от кадифе, десен ъгъл Stylish Stan - Miuform
Двуместен, плат, ниска

Теракотен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Moku – Makamii
82×365×180 cм, с място за съхранение, конвертируем

Ъглов разтегателен диван от велур в тухлен цвят (ляв ъгъл/"U") Lazy Lukka - Miuform
85×320×191 cм, конвертируем, ниска

Светлорозов кадифен U-образен ъглов разтегателен диван (десен ъгъл) Sweet Harmony - Miuform
95×321×208 cм, скандинавски, двуместен

Ъглов диван от кафява кожа (U-образен) Madame - Windsor & Co Sofas
68×375×173 cм, кожа, ниска

Теракотен шенилов ъглов диван (U форма) Lani – Makamii
Модерни

Диван от розово кадифе 379 cm Bellis - Micadoni Home
70×376×282 cм, модерни, плат
В наличност
Бежов разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл/"U" форма) Brave Dave – Miuform
87×322×194 cм, конвертируем, ниска

Розов разтегателен/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл/U форма) Classy Sophie – Miuform
77×330×212 cм, с място за съхранение, конвертируем

Кадифен ъглов диван в цвят горчица (ляв ъгъл/U форма) Vanda – Mazzini Sofas
85×384×284 cм, плат, ниска

Оранжев сгъваем ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл/"U" форма) Tori – Bonami Selection
95×314×187 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Тъмносив ъглов диван (ляв ъгъл/"U" форма) Chicago – Cosmopolitan Design
70×364×262 cм, ниска

Оранжев разтегателен ъглов диван с място за съхранение Nanea – Makamii
86×290×148 cм, с място за съхранение, конвертируем

Бежов разтегателен диван в буквата "U", ляв ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×330×190 cм, скандинавски, ретро

Сгъваем/с място за съхранение ъглов диван от рипсено кадифе в тухлен цвят (ляв ъгъл/U форма) Lucien – Bobochic Paris
90×408×198 cм, с място за съхранение, конвертируем

Червен кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл/U форма) Kyoto – Cosmopolitan Design
88×313×194 cм, модерни, конвертируем

Сив разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл/U форма) Merkur – Ropez
103×324×218 cм, с място за съхранение, конвертируем

Ъглов диван от кадифе в цвят бордо (U-образен) Kendal - Micadoni Home
Модерни, плат, ниска
В наличност
Зелен шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (U форма) Tonale – Cosmopolitan Design
88×362×149 cм, с място за съхранение, конвертируем
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност







