
Globo 57905-1 - Спот аплик LINCA 1xGU10/35W/230V
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Черен |
| Стил | Други/Винтаж, Други/Винтаж, Други/Винтаж, Други/Винтаж, Други/Винтаж, Други/Винтаж, Други/Винтаж, Други/Винтаж, Други/Винтаж, Други/Винтаж, Други/Винтаж, Други/Винтаж |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Series | MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo, MITCHLEY Eglo |
| Производител | Eglo |

230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Мед, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Повърхностни светлини
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
