
Azzardo AZ0797 - Осветление за окачен таван PACO 1xGU10/50W/230V
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Компактно и мощно работно LED осветително тяло с широк лъч. Устойчиво на тежки условия на околната среда като прах, вода, удари, екстремни температури и вибрации. Това осветително тяло е универсално в употреба и е ефективно допълнение за товарни автомобили, строителна техника, селскостопанска и комерсиална техника, както и за офроуд превозни средства. Обхват до 56 m. Здрав алуминиев корпус и нечуплива поликарбонатна леща. Брой LED диоди: 4. Може да се използва като предна и като задна (за заден ход) светлина.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 24V |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Среден живот на ресурса | 5000 h, 5000 h, 5000 h, 5000 h, 5000 h, 5000 h, 5000 h, 5000 h, 5000 h, 5000 h, 5000 h, 5000 h |
| Температура на светлината | 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP69, IP69, IP69, IP69, IP69, IP69, IP69, IP69, IP69, IP69, IP69, IP69 |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Тип | Лампа за автомобили, Лампа за автомобили, Лампа за автомобили, Лампа за автомобили, Лампа за автомобили, Лампа за автомобили, Лампа за автомобили, Лампа за автомобили, Лампа за автомобили, Лампа за автомобили, Лампа за автомобили, Лампа за автомобили |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Напрежение | 12/24, 12/24, 12/24, 12/24, 12/24, 12/24, 12/24, 12/24, 12/24, 12/24, 12/24, 12/24 |
| Максимална входяща мощност на източника | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Място | Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж, Градина и пътеки/Гараж |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Series | CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram, CAR LIGHT Osram |
| Производител | Osram |

230V
В наличност
LED лампи, 24V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, за вграждане
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
LED лампи
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

