
Brilagi - LED полилей с възможност за димиране на кабел FALCON II LED/99W/230V Ø 60 см черен + ДУ
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Пендант на кабел в модерен дизайн. Възможност за димиране и регулиране на цветната температура (3000-6500K) чрез дистанционно управление. Функция за нощна светлина и памет на настройките. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 68 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 4760 lm |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 330 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 68 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 68 W |
| Series | FALCON Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличностБезплатна доставка
С абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност

LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, дистанционно управление
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Метал, дистанционно управление
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, дърво
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка

Модерни, в кухнята, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
