Brilagi - LED полилей с димер на кабел FALCON SLIM LED/68W/230V Ø 50 см черен +ДУ
Към магазина Lampite.bg
НаличностВ наличност
Безплатна доставка
Спецификации
ДизайнМодерен
Препоръчителна вид крушкаLED крушки
Управление на осветлениетоС дистанционно управление
Разположение на полилеи и висящи лампиВ спалня и дневна
Лека формаКръгъл, Атипичен
ЦвятЧерен
ЦокълВграден LED модул
Входяща мощност68 W
Среден живот на ресурса30000 h
Температура на светлината3000-6500 K
Брой крушки1
Защита срещу проникванеIP20
Общ светлинен поток4760 lm
ТипВисящ полилей
Еквивалент на класическата крушка330 W
Напрежение230 V
ФормаКръгъл
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
СтилДруги
МястоСпалня/Всекидневна стая
Видове окачванеНа струна/връв
Цвят на светлинатаТопло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло
SeriesFALCON Brilagi
ПроизводителBrilagi
Подобни продукти
Brilagi - LED полилей с възможност за димиране на кабел FALCON II LED/99W/230V Ø 60 см черен + ДУ
282,05 лв.
В наличностБезплатна доставка
Висящ пендел Black Ring led + дистанционно управление APP692-30-50
207,32 лв.
В наличност
Индустриална висяща лампа черна със злато 2-светлина - Magnax
Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска висяща лампа черна с 3-степенно димиране - Titmus
Висяща лампа черна с двоен кадифен абажур зелен със златист интериор 2 светлини - Cava Luxe
С абажур
Модерен висящ лампион черен със сив интериор вкл. LED 3-степенно димируем - Dani
-5 %