
Brilagi - LED Полилей на кабел STRIPY 1xGX53/15W/230V бял
История на цените
- 26.05.2026 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
- 14.11.2025 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 14.88 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Цокъл | GX53 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Висящ полилей |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Еквивалент на класическата крушка | 51 W |
| Общ светлинен поток | 600 lm |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 7 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W |
| Функция | LED технолигия |
| Series | STRIPY Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти

Висяща лампа бяла за релсова система 1-фазна - Iconic Cavalux
Модерни
В наличност
Интелигентен висящ аплик бял 45 см с Wi-Fi A60 - Corda
Модерни, с димер
В наличност
Рустикално висящо осветление бяло 50 см - Corda Flat
Хартия, с димер
В наличност
Пендел КАМЕЛОТ МАКИАТО - цилиндър ø400, h=200, крем, 1xE27

Висяща лампа в кънтри стил бяла сфера 35 см - Corda
Хартия, с димер
В наличност
Модерна висяща лампа бяла 74 см с LED димер - Rowan
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска висяща лампа бяла с бежов абажур - Rich
С абажур
В наличност
Пендел САРАЙ КРЕМ - цилиндър ø400, h=200, крем, 1xE27
С абажур

Пендел МЕЙЗ, ø300, бял мат, 1xE27

Ретро висяща лампа кремава 25 см - Plisse
Ретро, с димер
В наличност
Висяща лампа бяла вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с DIP превключвател - Keane
Модерни, LED лампи
В наличност
Ръстик висящ аплик бял със светло сив памучен абажур 50 см - Combi
С димер
В наличност
Модерен висящ полилей бежов GU10 50mm кръгъл - Tubo
Модерни, кръгъл
В наличност
Ретро висяща лампа бяла 35 см - Plisse
Ретро, с димер
В наличност
Дизайнерски висящ аплик златен 60 см с LED 3-степенно димиране - Anello
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаМодерна релсова осветителна система с 5 висящи лампи бяла 1-фазна - Iconic Frini
Модерни
В наличностБезплатна доставкаМодерна висяща лампа бежова с бяло за релсова система 1-фазна GU10 70mm - Iconic Holt
Модерни, в кухнята
В наличност
Пендел ГАЛАТА ЕКРЮ - цилиндър ø400, h=200, крем, 1xE27
С абажур

Смарт скандинавска висяща лампа сребриста с опалово стъкло 50 см, включително WiFi A60 - Ball 50
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Пендел КАМЕЛОТ КРЕМ - цилиндър ø300, h=200, крем, 1xE27

Пендел ГАЛАТА ЕКРЮ - конус ø300/ø130, h=200, крем, 1xE27
С абажур

Пендел WHITE MARBLE APP908-1CP
Метал, модерни, индустриални
В наличност
Скандинавска висяща лампа бежова 110 см вкл. LED 3-степенно димиране - Circuit
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Скандинавска висяща лампа бежова 72 см вкл. LED с 3-степенно димиране - Circuit
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ретро висящ лампа бежов с матирано стъкло - Феде
Ретро, стъкло, модерни
В наличност
Пендел КАМЕЛОТ БЯЛ - цилиндър ø400, h=200, бял, 1xE27

Пендел ДАЛИЯ, хром, абажур Сами Бял, 1xE27

Полилей на кабел AIDA, 3xE27/60W/230V, Ø 25 см, дъб/бял
Рустик, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Пендел ЛИОН, ø300, бял, абажур Сами Бял, 1xE27

Модерна релсова система за осветление с 3 бели висящи лампи 1-фазна - Slimline Keno
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерен висящ лампион с дървен принт и бял цвят с 6 светлини - Jeana Circle
Модерни, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Разклонител за контакти с превключвател LINEA 3x230V + 5xUSB A/C SCHUKO 1,5 m бял
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност