
Лампа за стена atmosphera Loa, 30 cm, Бамбук
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilliant, който имаме на склад на цена 13.64 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Място | Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая, Коридор/Спалня/Всекидневна стая |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Дървен декор | Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор |
| Series | MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant, MODERN Brilliant, GIADA Brilliant |
| Производител | Brilliant |

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


