
Eglo 410591 - LED Коледна декорация GLOW 40xLED/0,064W/3/230V Ø 15 см
Електричество
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Коледна светеща декорация с имел, която внася в интериора вълшебна празнична атмосфера. Оборудвана е с енергоспестяващи LED светлини, които излъчват приятно и нежно осветление. Благодарение на захранване с батерии можете да поставите декорацията навсякъде, без да сте ограничени от наличието на електрически контакт. Декорацията е лека, лесно преносима и се съхранява удобно и след края на празниците. Захранване: 2xAA, батериите не са включени в комплекта.
| Източник на светлина | Батерии |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W |
| Среден живот на ресурса | 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 14, 14, 14, 14, 14, 14, 14, 14, 14, 14, 14, 14 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации, Коледни декорации/Декорации |
| Функция | LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени |
| Напрежение | 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W, 0,1 W |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Метод на свързване | С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,4 W, 1,4 W, 1,4 W, 1,4 W, 1,4 W, 1,4 W, 1,4 W, 1,4 W, 1,4 W, 1,4 W, 1,4 W, 1,4 W |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos |
| Производител | EMOS |

Електричество
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Коледни проектори, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Коледни проектори, външно коледно осветление, електричество
В наличност

Електричество
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Батерии, ECOlogic
В наличност
Електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност

Електричество
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност

Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, електричество
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност
Светлинна украса, батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
