
Spot-Light 72719174 - Настолна лампа CASIOPEA 1xE27/40W/230V дъб
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративна LED лампа. Защита IP20 – предназначена за вътрешна или закрита употреба. Захранване: 3× батерии AA (не са включени). 8 режима на осветление. Цвят на светлината: топло бяло (3000K) + 7 цвята RGB. Таймер: свети 6 ч, изключва се за 18 ч, след това се включва отново. Включвател на корпуса на осветителното тяло.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF |
| Напрежение | 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/RGB/ Превключвател на тялото на лампата |
| Метод на свързване | С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии |
| Series | MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux, MINORKA Polux, CANARIA Polux, NEW LAMP Polux |
| Производител | Polux |

Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличност
Ключ за осветление, дърво
В наличност
Ретро
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, бяла дневна светлина
В наличност
Стъкло
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото, с димер
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност