
Globo 21018W - LED RGB настолна лампа AMIYAH LED/1W/5V 500 mAh бяла
История на цените
- 4.04.2026 г. - 13,24 € / 25,9 лв.
- 10.11.2025 г. - 13,24 € / 25,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерна LED настолна лампа. Подходяща за осветление на дневната и спалнята. Сензорен превключвател за свободно регулиране на цвета на светлината - RGB. Зареждане чрез USB кабел (включен в комплекта). Батерия: 500 mAh Li-Ion 3,7V включена. Време за зареждане: 2 ч. Време на работа: 5-6 ч. Вграден енергоефективен LED източник.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm, 15 lm |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Функция | RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление, RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Капацитет | 500 mAh, 500 mAh, 500 mAh, 500 mAh, 500 mAh, 500 mAh, 500 mAh, 500 mAh, 500 mAh, 500 mAh, 500 mAh, 500 mAh |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Жавот на батерията | 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h, 6 h |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Series | AMIYAH Globo, AMIYAH Globo, AMIYAH Globo, AMIYAH Globo, AMIYAH Globo, AMIYAH Globo, AMIYAH Globo, AMIYAH Globo, AMIYAH Globo, AMIYAH Globo, AMIYAH Globo, AMIYAH Globo |
| Производител | Globo |
Подобни продукти


JUST LIGHT. 14906-18 - Настолна лампа REISHI 1xE27/40W/230V черен
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Настолна лампа ТОРИНО 1921-6-PB, хром, 1xE27

Aigostar - Настолна лампа 1xE14/40W/230V кафяв
В наличност
Atmosphera - Настолна лампа LIBY 1xE27/40W/230V бамбук
Ключ за осветление, на нощното шкафче
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Настолна лампа atmosphera Liby, 27 cm, Бамбук
Метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Globo 21018G - LED RGB настолна лампа AMIYAH LED/1W/5V 500 mAh сива
Модерни, LED лампи
В наличност
Globo 21018CH - LED RGB настолна лампа AMIYAH LED/1W/5V 500 mAh кафява
Модерни, LED лампи
В наличност
ONLI - Настолна лампа NORA 1xE14/6W/230V зелен
Ключ за осветление
В наличност
Globo 15368T - Настолна лампа HILDEGARD 1xE27/60W230V бамбукова
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Fabas Luce 3677-34-102 - Настолна лампа CAMP 1xE27/40W/230V бяла
В наличност
Klausen 108003 - Настолна лампа JUNO 1xE27/7W/230V бежова/златиста
Ключ за осветление
В наличност
WOFI 8213.01.50.7000 - Настолна лампа BROAD 1xE27/10W/230V бетон
Модерни
В наличност
Atmosphera - Настолна лампа JUNGLE 1xE14/25W/230V от борова дървесина
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Настолна лампа СЕТА, титан, абажур Басари Сребро, 1xE27

Trio - Настолна лампа GLOBAL 1xE14/40W/230V
В наличност
Briloner 7028-014 - Настолна лампа STARRY SKY 1xE14/25W/230V сив
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Redo 90577 - LED външна лампа KALEN LED/8W/230V 3000K 20 cm IP65 антрацит
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Searchlight EU27027PI - LED настолна лампа AMELIA LED/0,2W/230V бежова
LED лампи
В наличност
Leuchten Direkt 11499-77 - Настолна лампа SAMIA 1xE27/25W/230V
Ключ за осветление
В наличност
Wofi 8134.01.88.9000 - LED Димируема настолна лампа INDIGO LED/19W/230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Atmosphera - Настолна лампа SABA 1xE27/40W/230V златист
В наличност
Fabas Luce 3360-30-178- LED Touch димируема лампа GRAVITY LED/5W/230V хром
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Настолна лампа ТЮЛИП, круша, 1xE27

Нощна лампа atmosphera Etel, 55 cm - Натурален
В наличност
Globo 21010N - LED регулируема настолна лампа LUNKI LED/2,5W/3,7V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Globo 502401466X - Настолна лампа LEONIE 1xE27/40W/230V
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Eglo 49274 - Настолна лампа CARDIGAN 1xE27/60W/230V
Ретро, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Globo 21010M - LED Димируема настолна лампа LUNKI LED/2,5W/3,7V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Searchlight EU60753PI - Настолна лампа ARIA 1xE27/10W/230V розова
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Searchlight EU54636CP - Настолна лампа DIANE 1xE27/40W/230V
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи зелени с LED 3-степенна димираща презареждаща се и слънчева - Ferre
LED лампи
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Ravak X01314 - Висококачествен сифон за душ-ваничка с диаметър 11,6 см, полирано хромиране
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност