
Searchlight EU57213BK - LED регулируема настолна лампа REMY LED/20W/230V черна
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя ByRydens, който имаме на склад на цена 230.99 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул, E27/Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W/3 W, 5 W/3 W, 5 W/3 W, 5 W/3 W, 5 W/3 W, 5 W/3 W, 5 W/3 W, 5 W/3 W, 5 W/3 W, 5 W/3 W, 5 W/3 W, 5 W/3 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Series | LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens |
| Производител | ByRydens |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


