Препоръчва се
Не е в наличност
Endon 92301 - Подова лампа LANDIS 1xE27/10W/230V черна
177,27 €
История на цените
- 4.04.2026 г. - 177,37 € / 346,91 лв.
- 7.11.2025 г. - 177,37 € / 346,91 лв.
Описание на продукта
Осветително тяло директно от производителя Endon на склад за цена от 169.01 лева и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Тип | Лампион с масичка, Лампион с масичка, Лампион с масичка, Лампион с масичка, Лампион с масичка, Лампион с масичка, Лампион с масичка, Лампион с масичка, Лампион с масичка, Лампион с масичка, Лампион с масичка, Лампион с масичка |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | LANDIS Endon, LANDIS Endon, LANDIS Endon, LANDIS Endon, LANDIS Endon, LANDIS Endon, LANDIS Endon, LANDIS Endon, LANDIS Endon, LANDIS Endon, LANDIS Endon, LANDIS Endon |
| Производител | Endon |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
65,7 €
128,5 лв.
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
49,17 €
96,17 лв.
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
95,41 €
186,61 лв.
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
254,06 €
496,9 лв.
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
59,85 €
117,06 лв.
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
243,39 €
476,03 лв.
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
103,26 €111,53 €
201,96 лв.218,13 лв.
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
119,42 €
233,57 лв.
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
78,03 €
152,61 лв.
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
36,78 €
71,94 лв.
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност90,5 €
177 лв.
Villeroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
17,36 €
33,95 лв.
Ravak X01314 - Висококачествен сифон за душ-ваничка с диаметър 11,6 см, полирано хромиране
В наличност
16,49 €
32,25 лв.






























