
Brilagi - LED външно стенно осветително тяло TESSI LED/10W/230V бяло IP54
История на цените
- 26.05.2026 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 28.10 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi Immax |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Бежова/ в златист цвят стенна лампа ø 18 cm Profil – Opviq lights
Ключ за осветление, спалня и дневна

Интелигентна стенна лампа черна 10 см с 2 WiFi G9 - Otan
Модерни
В наличност
Външна стенна лампа черна вкл. LED 2-светлини IP65 Solar - Charlene
Модерни, LED лампи
В наличност
Brilagi - LED външно стенно осветително тяло FLAREBOX LED/6W/230V бяло IP65
LED лампи, 230V
В наличност
Аплик ELODIE 1xE27/60W/230V дъб
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Japandi плафон светлозелен - Wabi
Пластмаса, диаметър, топло бяла светлина
В наличност
Индустриален стенен аплик ръждиви кафяв IP44 - Baleno
Модерни, индустриални
В наличност
Стенна лампа от стомана с черен абажур и лампа за четене с LED - Бергамо
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерен външен стенен аплик тъмно сив с LED IP65 - Sandstone 2
Модерни, LED лампи
В наличност
Интелигентна дизайнерска стенна лампа черна вкл. 2 Wifi GU10 - Sandy
Модерни
В наличност
Рустикална стенна лампа дърво квадратна 2-светлина - Sandy
Дърво
В наличност
Интелигентна стенна лампа дъбов 24 см с включен Wifi G9 - Otan
Дърво
В наличност
Интелигентен стенен аплик златен 9,7 см с WiFi G9 - Transfer
Модерни
В наличност
Стенен аплик черен 2-светлина IP44 с датчик за здрач - Baleno II
Стъкло, модерни
В наличност
Интелигентна стенна лампа черна със злато с Wi-Fi G9 - Sunrise
Модерни
В наличност
Стенна лампа черна магнитна вкл. LED акумулаторна - Batt
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерен аплик черен с LED IP65 - Steph
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Индустриален стенен аплик ръждясало кафяв 2-светлина IP44 - Baleno
Модерни, индустриални
В наличност
Плафон ПЕТРА, бял, 1xE27
Модерни, LED лампи

Комплект от 3 модерни стенни лампи черни - Transfer
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа златиста квадратна 2-светлина - Sandy
Модерни
В наличност
Дизайнерска стенна лампа сива с меден интериор - Fold
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа черна кръгла 2-светлина - Sandy
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа златна с LED и димер за докосване акумулаторна - Joris
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 2-светлина IP44 - Odense
Пластмаса, модерни
В наличност
Стенна лампа черна магнитна вкл. LED акумулаторна - Baleno
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплект от 2 индустриални стенни лампи ръждиво кафяв IP44 - Baleno
Модерни, индустриални
В наличност
Модерна стенна лампа златиста 48 см IP44 3-светлина - Cederic
Стъкло, модерни
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи тъмно сиви IP44 - Baleno
Модерни
В наличност
Brilagi - LED Аплик ANTHONY 1xE14/40W/230V дъб/бежов
Ретро, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Смарт стенна лампа златна със стъкло, включително WiFi P45 - Ayesha
Стъкло
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня CUNEO LED/19W/230V Ø 60 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
⌀ 60 cм
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност