
Модерен таванен прожектор черен със злато 4-светлина - Tubo
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 20.62 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | YORLI Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, метал
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, стъкло
В наличностМодерни
В наличност
Бронз, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Хром

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка