
Halo Design 747603 - LED димируема презареждаема лампа MOON LIGHT LED/2,7W/2600 mAh синя
LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна лампа, подходяща за вътрешна и външна употреба (IP44). Батерията се зарежда с помощта на приложен USB кабел с дължина 1 м. Уникална външна декорация, която създава приятна и уютна атмосфера. Регулируема яркост в 3 нива чрез превключвател на корпуса на лампата (100 % = 300 лм – 4 ч, 70 % = 200 лм – 6 ч, 30 % = 100 лм – 12 ч). Вградена батерия с издържливост до 12 ч (в зависимост от избрания режим). Време за зареждане: 3 ч. Интегрирана литиево-йонна батерия 18650 с капацитет 2200 mAh.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Цвят | Син |
| Капацитет | 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm |
| Тип | Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола, Спалня/Всекидневна стая/Пергола |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Жавот на батерията | 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W, 2,8 W |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Series | ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux, MIRANO Nordlux |
| Производител | Nordlux |

LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност

LED лампи
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка


Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, на бюрото, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка