
Leuchten Direkt 19031-21 - LED Димируем лампион CURLS LED/20W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Endon, който имаме на склад на цена 247.52 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C/G, C/G, C/G, C/G, C/G, C/G, C/G, C/G, C/G, C/G, C/G, C/G |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Series | KARNA Endon, KARNA Endon, KARNA Endon, KARNA Endon, KARNA Endon, KARNA Endon, KARNA Endon, KARNA Endon, KARNA Endon, KARNA Endon, KARNA Endon, KARNA Endon |
| Производител | Endon |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставка

Метал, модерни, с димер
В наличност

Ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, метал
В наличност

С димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ретро, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
Ретро, с димер
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


