
Globo 68157-48 - LED таван KLARA LED/48W/230V пр. 50 см + ДУ
История на цените
- 3.04.2026 г. - 257,13 € / 502,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 257,13 € / 502,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерно LED таванно осветително тяло. Подходящо само за вътрешни помещения (IP20). Лесно управление чрез дистанционно управление (в комплекта са включени 2x AAA батерии). С помощта на дистанционното можете да регулирате както яркостта, така и цвета на светлината. Цветна температура: 2700K до 6000K. Нощен режим. Паметна функция - при включване осветителното тяло възстановява последните избрани настройки, докато не ги промените. Цветът на светлината може да бъде настроен и с обикновен стенен ключ. Вграден енергийноефективен LED източник.
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Температура на светлината | 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W, 235 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Series | KLARA Globo, KLARA Globo, KLARA Globo, KLARA Globo, KLARA Globo, KLARA Globo, KLARA Globo, KLARA Globo, KLARA Globo, KLARA Globo, KLARA Globo, KLARA Globo |
| Производител | Globo |
Подобни продукти


LED таванно осветително тяло ORINOKO LED/36W/230V Ø 48 см бежово
В наличност
Redo 01-3725 - LED таванно осветително тяло FRISBI LED/8W/230V IP44 хром
В наличност
Rabalux 75032 - LED Плафон за баня ZOYA LED/18W/230V IP44 бял
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло CARVALHO LED/36W/230V, дъб, диаметър 47,5 см
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED с димер полилей на кабел FALCON SLIM LED/78W/230V 50x50 cm бял + с дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Osram - LED плафон ORBIS LED/24W/230V 2700/4000/6500K Ø 41 см хром
В наличност
LED Димируем плафон LED/70W/230V 3000-6500K бял + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Globo 48558-48 - LED таванно осветление EILA LED/48W/230V пр.48 см + DO
В наличностБезплатна доставка
LED Лампа за окачен таван SLATER LED/12W/230V 4500K Ø 12 см
В наличност
Aigostar - LED Димируем плафон LED/38W/230V 2700-6500K + д.у.
В наличност
Eglo 901404 - LED вградено таванно осветително тяло FUEVA LED/3,7W/230V Ø 8,8 cm хром
В наличност
Briloner 3709-014 - LED RGBW Димируем плафон LED/22W/230V сребрист + д.у.
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло MODERN MINI LED/65W/230V 3000-6000K + дистанционно управление
В наличност
Orion DL 7-657/28 - LED Плафониера BULLY LED/28W/230V Ø 28 см златист
В наличностБезплатна доставка
Brilagi -LED Димируема лампа LARIOS LED/48W/230V 3000-6500K ø 39 см бял + д.у.
В наличност
Rabalux 71251 - LED таванно осветително тяло RAFFA LED/30W/230V 3000K
В наличност
Zuma Line WM-BP1108-S-W - LED плафон CAMI LED/36W/230V Ø 40 см кафяв
В наличност
LED таванно осветително тяло LAGO LED/36W/230V Ø 48 см
В наличност
Eglo 901408 - LED Вградено таванно осветително тяло FUEVA LED/6,3W/230V 11,9x11,9 cm хром
В наличност
Globo 415950-16 - LED таванно осветително тяло XAVVI LED/16W/230V
В наличност
LED таванно осветително тяло CLEO LED/96W/230V 4000K пр. 80 см златисто
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901411 - LED вградено осветително тяло FUEVA LED/18,5W/230V 21,6x21,6 cm хром
В наличност
Eglo 901405 - Вградено LED осветително тяло FUEVA LED/6,3W/230V Ø11,9 см хром
В наличност
LED регулируем полилей на кабел 80W 230V 3000-6500K черен + DO
В наличностБезплатна доставка
Brilagi -LED Димируема лампа LARIOS LED/60W/230V 3000-6500K ø 49 см бял + д.у.
В наличност
Eglo 64728 - LED Плафониера FUEVA PRO LED/25W/230V 3000K 30x30 см хром
Метал
В наличност
Eglo 64731 - LED Плафониера FUEVA PRO LED/25W/230V 4000K 30x30 см хром
Метал
В наличност
Prezent 71340 - димируемо LED таванно осветително тяло AMBIA LED/40W/230V Ø 49,5 см прозрачно
В наличност
Globo 416080WWD2-CCT - LED Димируем плафон DORO LED/24W/230V 2700-6500K + д.у.
Дърво
В наличност
Brilagi - LED плафон LUCIA LED/24W/230V Ø 31 см бежов
В наличност
Osram - LED таванно осветително тяло CEILING LUXO LED/24W/230V, Ø 38 см, златисто
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
