
Kichler KL-FARUM1-CH - LED Лампа за баня FARUM 1xG9/3W/230V лъскав хром
История на цените
- 2.04.2026 г. - 136,46 € / 266,89 лв.
- 7.11.2025 г. - 136,46 € / 266,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Elstead, който имаме на склад на цена 123.55 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Series | FARUM Elstead, FARUM Elstead, FARUM Elstead, FARUM Elstead, FARUM Elstead, FARUM Elstead, FARUM Elstead, FARUM Elstead, FARUM Elstead, FARUM Elstead, FARUM Elstead, FARUM Elstead |
| Производител | Elstead |
Подобни продукти


Kichler KL-FARUM1-CPZ - LED Лампа за баня FARUM 1xG9/3W/230V месинг
В наличностБезплатна доставка
Eglo 96938 - LED За баня За огледало лампа CABUS 4xLED/4,5W/230V IP44
С IP44
В наличност
FARO 40115 - Лампа за окачен таван в баня HYDE 1xGU10/8W/230V IP44
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Модерен баня прожектор стомана 3-светлина IP44 - Ducha
С IP44
В наличност
LED Лампа за вграждане в баня BONO LED/8W/230V 3000K IP65 хром
В наличност
Endon 95513 - Стенно осветително тяло за баня TOULON 1xE27/10W/230V IP44 лъскав хром
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Elstead BATH-DRYDEN1-PB-LED Стенно осветително тяло за баня DRYDEN 1xG9/3W/230V IP44 златисто
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Модерна баня таванна лампа хром 3-светлина IP44 - Bath
С IP44
В наличност
Rabalux 5827 - За баня Стенна лампа TOGO 1xE14/40W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Searchlight - LED Аплик за баня BELVUE 1xG9/2,5W/230V IP44
С IP44
В наличност
Класически стенен аплик за баня черен IP44 2-светлини - Bath Arc
С IP44
В наличност
Philips - LED Димируема луничка за баня DIVE LED/5,5W/230V 2700K IP65
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Brilagi - LED RGBW димируемо осветително тяло за баня MIA 1xGU10/6W/230V 84x80 mm черно IP54
В наличност
Brilagi - Спот за баня MIA 1xGU10/30W/230V 84x80 мм черен IP54
В наличност
Черен квадратен прожектор за баня IP44 с WiFi GU10 - Ducha
С IP44
В наличност
Quintiesse QN-KEYNES1-BATH-LED Стенен осветител за баня KEYNES 1xG9/3W/230V IP44, хром
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Eglo 300002 - Осветително тяло за баня CONSUMA 3xGU10/3W/230V IP44 черно/бежово
С IP44
В наличност
Лампа за стена за баня VISTA II 2xG9/28W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Rabalux 71060 - Аплик за баня ZENKAI 1xE14/10W/230V IP44 бронзов
Стенно осветление
В наличност
Eglo 902296 - LED димируемо вградено таванно осветително тяло за баня YEBRA LED/4,8W/230V IP44 черно
С IP44
В наличност
Ideal Lux - LED Осветление за картина FILO LED/13W/230V 75 см CRI 90 черен
В наличностБезплатна доставка
Модерен прожектор за баня черен 3-светлина IP44 - Ducha
С IP44
В наличност
Rabalux 1302 - За баня Стенна лампа TOGO 1xE14/40W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
LED Лампа за вграждане в баня VEGA LED/18W/230V 3800K 22,5 см IP44
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
LED осветително PASTILO LED/10W/230V 2700/4000/6000K IK10 IP54 бяло кръгло
В наличност
Quintiesse QN-ADDISON1-BATH - LED стенна лампа за баня ADDISON 1xG9/3W/230V IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Endon 93853 -Аплик за баня FARADAY 1xG9/3W/230V IP44 лъскав хром
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 7W 55CM APP365-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Orion AL 11-1220 - LED баня HARVEY LED/15W/230V IP65 черен
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 75023 - LED осветление за огледало за баня LORIC LED/6W/230V IP44 30 cm хром
С IP44
В наличност
Osram - LED вградено осветително тяло за баня SPOT 1xGU10/4,3W/230V 2700K IP65 бяло
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
К-кт 3x Декорация за стена 78x39 см цветя метал
Метал
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
