
Индустриален смарт спот сив с дърво вкл. 2 WiFi GU10 - Emado
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Nordlux, който имаме на склад на цена 61.57 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Черен |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Series | LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux, LOTUS Nordlux |
| Производител | Nordlux |

Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Индустриални, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Дърво
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло
В наличност
Дърво
В наличност
230V, повърхностни светлини, метал
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Ретро, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, мед
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
