
Globo 33648 - LED соларна лампа SOLAR LED/0,06W/3V 3000K IP44
LED лампи, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 148.35 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Цвят | Сив |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Входяща мощност | 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W |
| Ъгъл на лъча | 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Series | KATRINA Globo, KATRINA Globo, KATRINA Globo, KATRINA Globo, KATRINA Globo, KATRINA Globo, KATRINA Globo, KATRINA Globo, KATRINA Globo, KATRINA Globo, KATRINA Globo, KATRINA Globo |
| Производител | Globo |

LED лампи, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ретро, Провинциални, ключ за осветление
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
На нощното шкафче
В наличност
С димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Рустик, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, ориенталски
В наличност


Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво
В наличност
С димер, ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка