
Детски килим в цвят слонова кост 80x150 cm Dogsie Pearl – FD
80×150 cм, класически, правоъгълно
49,11 € / 96,05 лв.

Детски килим в цвят слонова кост 160x230 cm Dogsie Pearl – FD
Класически, правоъгълно
135,59 € / 265,19 лв.

Детски килим в цвят слонова кост 120x170 cm Dogsie Pearl – FD
120×170 cм, класически, правоъгълно
78,23 € / 153 лв.
Детски килим в цвят слонова кост 160x230 cm Dogsie Pearl – FD
История на цените
- 26.04.2026 г. - 135,59 € / 265,19 лв.
- 5.03.2026 г. - 135,59 € / 265,19 лв.
- 5.03.2026 г. - 136 € / 265,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 135,59 € / 265,19 лв.
- 16.01.2026 г. - 138,78 € / 271,43 лв.
- 5.12.2025 г. - 135,59 € / 265,19 лв.
- 28.11.2025 г. - 127,62 € / 249,6 лв.
- 14.11.2025 г. - 135,59 € / 265,19 лв.
- 7.11.2025 г. - 143,57 € / 280,8 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Детски килим в цвят слонова кост 160x230 cm Dogsie Pearl – FD
Спецификации
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Държава на произход | PL |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 4 mm |
| Плътност | 280000 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 6.5 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Sensi |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа/не използвайте химическа белина/почиствайте само мястото/не използвайте химически почистващи препарати |
| Материал на задната страна | Латекс/полиестер/юта/памук |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Слонова кост/многоцветен |
| Производител | FD |
Подобни продукти

Детски килим 160x235 cm Tiny Zoo – Hanse Home
160×235 cм, за игра, правоъгълно

Кремав ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране ø140 cm Wheels – Lorena Canals
⌀ 140 cм, за момчета, класически
В наличност
Детски килим подходящ за пране розово и цвят слонова кост 120x180 cm Cute Teddies Pink – Vitaus
120×180 cм, за момичета, класически

Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Кремав детски килим подходящ за пране ø120 cm Coco 1135 – Ayyildiz Carpets
За момичета, за игра, правоъгълно

Детски килим подходящ за пране розово и цвят слонова кост ø120 cm Cute Teddies Pink – Vitaus
За момичета, класически, правоъгълно

Детски килим подходящ за пране ø120 cm Coco 1131 – Ayyildiz Carpets
За момчета, класически, кръгла

Детски килим 120x170 cm Dino – Hanse Home
120×170 cм, за момчета, класически

Бял детски килим ø 120 cm Comfort - Mila Home
⌀ 120 cм
В наличност
Кремав детски килим подходящ за пране ø120 cm Coco 1133 – Ayyildiz Carpets
За момичета, за игра, правоъгълно

Кремав детски килим 160x230 cm Walk like an Elephant Rainbow Party – Villeroy&Boch
160×230 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Кремаво ръчно изработено памучно детско килимче за игра подходящо за пране ø140 cm Interstellar Journey – Lorena Canals
⌀ 140 cм, за момчета, за игра
В наличност
Кремав детски килим ø160 cm Roar like a Lion – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, класически, кръгла
В наличност
Детски килим ø160 cm Dino – Hanse Home
⌀ 160 cм, за момчета, класически

Светлосиво памучно детско килимче за игра 130x170 cm Swan Lake – Lorena Canals
130×170 cм, за момчета, за игра
В наличностБезплатна доставка
Кремав детски килим ø160 cm Walk like an Elephant Rainbow – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим подходящ за пране ø120 cm Snowy Hills – Mila Home
⌀ 120 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бял килим Животни, ø 130 cm - Bloomingville Mini
⌀ 130 cм
В наличност
Памучен ръчно изработен детски килим подходящ за пране 140x200 cm Vintage Map – Lorena Canals
140×200 cм, за момчета, за игра
Безплатна доставка
Кремав детски килим 160x230 cm Walk like an Elephant Rainy Party – Villeroy&Boch
160×230 cм, класически, правоъгълно

Светлосив детски килим ø 120 cm Comfort - Mila Home
⌀ 120 cм, за момчета, класически
В наличност
Розов детски килим ø 100 cm Comfort - Mila Home
⌀ 100 cм, за момичета, класически

Детски килим 160x235 cm Dreamy Panda – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бял детски килим ø 100 cm Comfort - Mila Home
⌀ 100 cм, за момичета, класически
В наличност
Памучен ръчно изработен детски килим подходящ за пране в тухлен и кремав цвят 120x120 cm Boletus – Lorena Canals
120×120 cм, за момчета, класически

Детски килим подходящ за пране ø120 cm Forest Friends – Mila Home
⌀ 120 cм, класически, правоъгълно

Бежов ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране ø140 cm Chanterelle – Lorena Canals
⌀ 140 cм, класически, правоъгълно

Детски килим ø 120 cm Comfort - Mila Home
Класически, правоъгълно

Розов детски килим ø 100 cm Comfort - Mila Home
За момичета, класически, правоъгълно

Детско килимче за игра подходящо за пране ø120 cm Happy Numbers – Mila Home
⌀ 120 cм, за игра, правоъгълно

Розов детски килим ø 120 cm Comfort - Mila Home
⌀ 120 cм, класически, правоъгълно

Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Savana Ride – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност




