
Светлосив разтегателен ъглов диван с място за съхранение (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
1186,02 € / 2319,65 лв.

Бежов разтегателен ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1151,25 € / 2251,65 лв.

Разтегателен ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе в тухлен цвят (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1151,25 € / 2251,65 лв.

Бежов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, триместен
1186,02 € / 2319,65 лв.

Светлосив разтегателен ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1151,25 € / 2251,65 лв.

Разтегателен ъглов диван с място за съхранение в тухлен цвят (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
1186,02 € / 2319,65 лв.

Тъмнозелен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
1186,02 € / 2319,65 лв.

Кремав разтегателен ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1151,25 € / 2251,65 лв.

Бял разтегателен ъглов диван с място за съхранение (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
1186,02 € / 2319,65 лв.

Тюркоазен ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
1151,25 € / 2251,65 лв.

Сив разтегателен ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1151,25 € / 2251,65 лв.
Разтегателен ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе в тухлен цвят (променлив) Luma – Ropez
Размери 83×255×168 cм
Избран вариант:Разтегателен ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе в тухлен цвят (променлив) Luma – Ropez
История на цените
- 28.04.2026 г. - 1151,25 € / 2251,65 лв.
- 20.02.2026 г. - 1151,25 € / 2251,65 лв.
- 15.02.2026 г. - 1083,53 € / 2119,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 1151,25 € / 2251,65 лв.
- 27.01.2026 г. - 1354,41 € / 2649 лв.
- 23.01.2026 г. - 1151,25 € / 2251,65 лв.
- 20.01.2026 г. - 1354,41 € / 2649 лв.
- 16.01.2026 г. - 1178,34 € / 2304,63 лв.
- 5.12.2025 г. - 1151,25 € / 2251,65 лв.
- 28.11.2025 г. - 1083,53 € / 2119,2 лв.
- 14.11.2025 г. - 1151,25 € / 2251,65 лв.
- 7.11.2025 г. - 1218,97 € / 2384,1 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Разтегателен ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе в тухлен цвят (променлив) Luma – Ropez
Размери
| Ширина: | 255 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 168 cм |
| Височина: | 83 cм |
Спецификации
| С място за съхранение | Да |
|---|---|
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 28 cm |
| Височина на подлакътниците | 51 cm |
| Височина на облегалката | 50 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 196 cm |
| Дълбочина на седалката | 82 cm |
| Височина на седалката | 39 cm |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 127 cm |
| Капацитет на тежестта | 625 kg |
| Тегло | 112 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Размери на мястото за спане | 150x198 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Luma |
| Ъгъл и форма | С лежанка/променлив/десен ъгъл/ляв ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | С място за съхранение/сгъваем |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/шперплат/масивно дърво |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Lincoln 52 |
| Тапицерски материал | Велур |
| Цвят | Тухлен |
| Производител | Ropez |
Подобни продукти

Оранжев ъглов диван от рипсено кадифе Belair – Bobochic Paris
80×220×139 cм, модерни, триместен

Теракотен кадифен ъглов диван Lani – Makamii
Плат, ниска

Бордо кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Kapua – Makamii
Десен ъгъл, с място за съхранение, конвертируем

Теракотен разтегателен ъглов диван с място за съхранение от букле (десен ъгъл) Pele – Makamii
95×304×190 cм, десен ъгъл, модерни

Теракотен шенилов сгъваем ъглов диван (ляв ъгъл) Kuki – Makamii
Ляв ъгъл, модерни, конвертируем

Бордо сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Linz – Cosmopolitan Design
84×275×142 cм, ляв ъгъл, модерни

Теракотен шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Treno – Cosmopolitan Design
70×180×164 cм, десен ъгъл, ниска

Ъглов диван от червено кадифе , ляв ъгъл Bali - Cosmopolitan Design
78×293×185 cм, ляв ъгъл, модерни

Теракотен шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Kona – Makamii
Ляв ъгъл, модерни, с място за съхранение

Кадифен ъглов диван в цвят горчица (десен ъгъл) Aloha – Makamii
Модерни, плат, триместен

Бордо ъглов диван (десен ъгъл) Manao – Makamii
Десен ъгъл, ниска

Теракотен шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Omao – Makamii
70×284×166 cм, ляв ъгъл, модерни

Оранжев ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Scandic Lagom - Miuform
90×242×202 cм, ляв ъгъл, скандинавски
В наличност
Ъглов диван в тухлен цвят Loretto – Cosmopolitan Design
68×250×250 cм, модерни, плат

Оранжев ъглов диван Aden – Bobochic Paris
90×293×152 cм, ниска

Шенилов ъглов диван в меден цвят (десен ъгъл/L форма) Kirou – Maison de Rêve
104×311×225 cм, десен ъгъл, модерни

Теракотен кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Lani – Makamii
Десен ъгъл, плат, ниска

Теракотен кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, ляв ъгъл, модерни

Теракотен ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл) Merid – Ropez
69×256×162 cм, десен ъгъл, триместен

Червен кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Kyoto – Cosmopolitan Design
88×241×145 cм, ляв ъгъл, модерни

Кафяв ъглов диван от изкуствена кожа (ляв ъгъл) Hamburg – Scandic
80×318×272 cм, ляв ъгъл, кожа

Теракотен шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Whesley – Bobochic Paris
90×273×235 cм, ляв ъгъл, ниска

Оранжев ъглов диван (десен ъгъл) Matera - Cosmopolitan Design
84×253×173 cм, десен ъгъл, модерни

Жълт кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Foble – ELTAP
100×267×196 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл/L форма) Tonga – Maison de Rêve
70×253×148 cм, десен ъгъл, модерни

Оранжев ъглов диван от прежда с примки от букле (ляв ъгъл) Azra – Bobochic Paris
90×262×178 cм, ляв ъгъл, модерни

Оранжев ъглов диван (десен ъгъл) Lupine – Micadoni Home
70×230×177 cм, десен ъгъл, триместен

Оранжево-кафяв разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл) Lofty Lilly – Miuform
84×236×148 cм, десен ъгъл, конвертируем

Кафяв разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (променлив) Augustin – Bobochic Paris
97×320×162 cм, конвертируем, ниска

Шенилов ъглов диван в тухлен цвят (десен ъгъл) Lupine – Micadoni
70×260×177 cм, десен ъгъл, модерни

Сгъваем ъглов диван в тухлен цвят (променлив) Lorine – Ropez
80×235×138 cм, модерни, с място за съхранение

Оранжев сгъваем ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл) Tori – Bonami Selection
95×240×187 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност








