
Бежов ъглов диван (десен ъгъл) Lupine – Micadoni Home
70×299×177 cм, десен ъгъл, ниска
1784 € / 3489,2 лв.

Оранжев ъглов диван (десен ъгъл) Lupine – Micadoni Home
70×230×177 cм, десен ъгъл, ниска
1945 € / 3804,09 лв.

Светлосив ъглов диван (ляв ъгъл) Lupine – Micadoni Home
70×299×177 cм, ляв ъгъл, ниска
1784 € / 3489,2 лв.

Антрацитен ъглов диван (десен ъгъл) Lupine – Micadoni Home
70×299×177 cм, десен ъгъл, ниска
1784 € / 3489,2 лв.

Оранжев ъглов диван (ляв ъгъл) Lupine – Micadoni Home
70×299×177 cм, ляв ъгъл, ниска
1784 € / 3489,2 лв.

Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Lupine – Micadoni Home
Ляв ъгъл, ниска
1945 € / 3804,09 лв.
Оранжев ъглов диван (ляв ъгъл) Lupine – Micadoni Home
Размери 70×299×177 cм
История на цените
- 24.05.2026 г. - 1784 € / 3489,2 лв.
- 21.05.2026 г. - 1784 € / 3489,2 лв.
- 19.03.2026 г. - 1533 € / 2998,29 лв.
- 6.03.2026 г. - 1533,7 € / 2999,66 лв.
- 20.02.2026 г. - 1846,61 € / 3611,66 лв.
- 15.02.2026 г. - 1737,98 € / 3399,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 1846,61 € / 3611,66 лв.
- 1.02.2026 г. - 2172,48 € / 4249 лв.
- 10.01.2026 г. - 1846 € / 3610,46 лв.
- 5.12.2025 г. - 1846,61 € / 3611,66 лв.
- 5.12.2025 г. - 1533,7 € / 2999,66 лв.
- 21.11.2025 г. - 1532,85 € / 2997,99 лв.
- 6.11.2025 г. - 1533,36 € / 2998,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 1676,53 € / 3279,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Оранжев ъглов диван (ляв ъгъл) Lupine – Micadoni Home
Размери
| Ширина: | 299 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 177 cм |
| Височина: | 70 cм |
Спецификации
| Видове ъгли | Ляв ъгъл |
|---|---|
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив/подходящ за домашни любимци/намалена запалимост |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 27 cm |
| Височина на подлакътниците | 68 cm |
| Височина на облегалката | 27 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 271 cm |
| Дълбочина на седалката | 68 cm |
| Височина на седалката | 43 cm |
| Височина на крачетата | 2 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 150 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 95 cm |
| Капацитет на тежестта | 450 kg |
| Тегло | 114 kg |
| Размер на дивана | Четириместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Lupine |
| Ъгъл и форма | С лежанка/ляв ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен/glamour |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | МДФ/шперплат/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Salvador 14 |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Цвят | Тухлен |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван в тухлен цвят Tonale – Cosmopolitan Design
88×262×149 cм, с място за съхранение, конвертируем

Оранжев ъглов диван (ляв ъгъл) Matera - Cosmopolitan Design
84×253×173 cм, ляв ъгъл, скандинавски

Оранжев ъглов разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×157 cм, ляв ъгъл, модерни

Теракотен шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Omao – Makamii
70×284×166 cм, ляв ъгъл, ниска

Теракотен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Orbit – Ropez
80×268×146 cм, десен ъгъл, ниска

Сгъваем ъглов диван в тухлен цвят (ляв ъгъл) Jodie – Micadoni Home
86×246×151 cм, ляв ъгъл, конвертируем
В наличност
Светлокафяв кадифен модулен ъглов диван (десен ъгъл) Martina – Micadoni
Десен ъгъл, модерни, плат

Теракотен шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Treno – Cosmopolitan Design
70×180×164 cм, десен ъгъл, ниска
В наличност
Зелен кадифен ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Kate – Micadoni
76×252×220 cм, ляв ъгъл, плат

Сгъваем ъглов диван в тухлен цвят (променлив) Lorine – Ropez
80×235×138 cм, с място за съхранение, конвертируем

Теракотен сгъваем ъглов диван (ляв ъгъл) Leila – Makamii
90×242×162 cм, ляв ъгъл, конвертируем

Кафяв ъглов диван от изкуствена кожа (ляв ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×280×152 cм, от еко кожа, ляв ъгъл

Ъглов диван от тъмнокафява кожа (ляв ъгъл) Madame - Windsor & Co Sofas
68×290×173 cм, ляв ъгъл, скандинавски

Жълт кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл L форма) Barea – ELTAP
100×208×160 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Оранжево-кафяв разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл) Lofty Lilly – Miuform
84×237×197 cм, десен ъгъл, конвертируем

Разтегателен диван от велур в тухлен цвят (променлив) Lazy Lukka - Miuform
85×253×155 cм, скандинавски, конвертируем

Ъглов диван от сиво кадифе (десен ъгъл) Kendal - Micadoni Home
79×256×173 cм, десен ъгъл, модерни

Розов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Kapua – Makamii
82×278×149 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Теракотен кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cм, ляв ъгъл, модерни

Оранжев разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Nanea – Makamii
86×240×148 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Розов променлив диван ъглов диван Pop - Bonami Selection
98×227×165 cм, модерни, скандинавски

Оранжев сгъваем ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл) Tori – Bonami Selection
95×240×187 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Зелен кадифен сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл) Linz – Cosmopolitan Design
Десен ъгъл, с място за съхранение, конвертируем

Оранжев кадифен модулен ъглов диван (десен ъгъл) Lokua – Makamii
70×285×190 cм, десен ъгъл, плат

Кафяв разтегателен/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Classy Sophie – Miuform
77×250×192 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл) Brave Dave – Miuform
87×247×194 cм, десен ъгъл, конвертируем

Зелен ъглов диван (десен ъгъл) Vanda - Mazzini Sofas
85×308×171 cм, десен ъгъл, модерни

Зелен разтегателен ъглов диван с място за съхранение от букле (ляв ъгъл) Felro – ELTAP
99×285×181 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов разтегателен ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем

Тъмно сив разтегателен диван променлив ъглов диван Dazzling Daisy - Miuform
77×260×166 cм, скандинавски, ретро
В наличност
Зелен сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Fuji – Bobochic Paris
88×292×160 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Ъглов диван в цвят каки Manao – Makamii
77×255×255 cм, ниска
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност







