всичко е наред, отговаря на очакванията
История на цените
- 2.05.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 1.11.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерна настолна лампа с енергийно ефективен LED източник. Лампата може да се завинти към масата с помощта на скоба (включена в комплекта). Тялото на лампата може да се завърта на 180°. Регулируема цветна температура (3000-6000K) чрез бутон на захранващия кабел. При продължително задържане на бутона можете плавно да регулирате яркостта. Захранване чрез USB-A кабел (включен в комплекта). Дължина на кабела: 1 m.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Тип | Настолна лампа |
| Стил | Други |
| Място | Офис |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | USB |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 14 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 14 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14 W |
| Series | TENUIX Kobi |
| Производител | Kobi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Осветление офис Touch LED-Сребро
Модерни, LED лампи
В наличност
Скръцваща настолна лампа черна с LED с сензорен димер - Lionard
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
Скръцваща настолна лампа месинг с LED с сензорен димер - Lionard
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
Арт Деко настолна лампа черна вкл. LED - Tableau
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
Дизайнерска настолна лампа черна със злато и опушено стъкло - Zuzanna
Модерни, стъкло
В наличност
Модерна настолна лампа черна - Thijmen
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Настолна лампа черна регулируема със светло сив абажур 35 см - Parte
В наличност
Черна настолна лампа със стойка от мед Pose - Markslöjd
Ключ за осветление, скандинавски, метал
В наличност
Настолна лампа atmosphera Délia, Арка, Височина 47.5 см, Естествен метал
Метал
В наличност
Интелигентна настолна лампа черна със злато и опушено стъкло с WiFi A60 - Zuzanna
Стъкло
В наличност
работен плот Полилей F&H Wiesbaden-бежов
В наличност
Арт Деко настолна лампа черна с опушено стъкло - Vidro
Стъкло
В наличност
Дизайнерска настолна лампа черна с LED с допирен димер - Palka
LED лампи, с димер, топло бяла светлина
В наличност
Арт Деко настолна лампа бронз с LED - Tableau
LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Арт Деко настолна лампа черна с димно стъкло - Bizle
Стъкло
В наличност
Настолна лампа златиста/месинг с черен абажур 25 см регулируема - Parte
Модерни, метал, с димер
В наличност
Дизайнерска настолна лампа стомана с опалово стъкло вкл. LED димируема - Joya
Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност
Настолна лампа atmosphera Alec, 52 cm
Модерни, индустриални
В наличност
Модерна настолна лампа месинг регулируема - Java
Модерни
В наличност
Brilagi - LED Димируема сензорна настолна лампа VARIO LED/24W/230V 3000-6500K черен
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED димируема сензорна настолна лампа VARIO LED/7W/230V 3000-6500K CRI 96
Модерни, LED лампи
В наличност
Оранжева настолна лампа със стъклен абажур (височина 19 cm) Orbital – Sollux
Ключ за осветление, стъкло
В наличност
Настолна лампа atmosphera Edi, 44 cm, Златист
В наличност
Арт Деко настолна лампа месинг със стъкло - Karel
Стъкло, с димер
В наличност
Настолна лампа atmosphera Lilio, 46 cm
В наличност
Модерна настолна лампа хром - Facil
Модерни, с димер
В наличност
Модерна настолна лампа месинг - Thijmen
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
Арт Деко настолна лампа черна с кехлибарено стъкло - Bizle
Стъкло
В наличност
Коледна настолна лампа златиста с LED - Facil
LED лампи, на бюрото
В наличност
Настолна лампа черна с овален ленен абажур бял 35 см - Simplo
Модерни, скандинавски
В наличност
Настолна лампа atmosphera Ali, 44 cm, Метал
Метал
В наличност
Модерна настолна лампа черна регулируема - Java
Модерни
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност