
LED баня таванно осветление NIVERA LED/18W/230V IP54 Ø30 см черно
Таванно осветление, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител. Промяна на цвета на светлината чрез плъзгач на осветителното тяло (3000K / 4000K / 6000K). Висока степен на защита IP54 осигурява устойчивост на вода и прах.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Ъгъл на лъча | 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Степен на механична устойчивост | IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K |
| Общ светлинен поток | 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm, 1140 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Series | NIVERA Kobi, NIVERA Kobi, NIVERA Kobi, NIVERA Kobi, NIVERA Kobi, NIVERA Kobi, NIVERA Kobi, NIVERA Kobi, NIVERA Kobi, NIVERA Kobi, NIVERA Kobi, NIVERA Kobi |
| Производител | Kobi |

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност


С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Метал
В наличност


Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
