Към магазина Alleop
НаличностЗа изпращане след 2 дни
Описание на продукта
- Мощност: 12000 BTU - Подходящ за помещения до: 24 кв. м - Wi-Fi модул в комплекта - Отдавана мощност на охлаждане: 3.5 kW - Отдавана мощност на отопление : 3.9 kW - SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 8.5 - SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4.6 - Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A+++ / A++ - Хладилен агент: R-32 - Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240 - HI-NANO йонизатор: 1000000 йони/см³ - Заличава над 99% от H1N1 във въздуха за два часа - Произвежда половината количество в сравнение със стандартната плазма - 0.007 мг/м³ - Електрически нагревателен обръч на корпуса, помагащ за предотвратяването на замразяване - Приложение HiSmart Life, съвместимо с виртуалните асистенти Google Assistant и Amazon Alexa, което позволява гласово управление, извеждане на данни за консумацията на климатика и други - Температурни настройки: 16 ~ 30 °C - Работна температура на охлаждане: -15 ~ 43 °C - Работна температура на отопление: -22 ~ 24 °C - Самодиагностика - Тих режим (19 dB) - Бързо охлаждане - 4D Auto-Swing - Eco режим - 24-часов таймер - Опция за работа с карта за стая - Карбонов филтър - 4в1 филтър - Антибактериална перка Вътрешно тяло - Размери: 191 x 798 x 256 В x Ш x Д (мм) - Тегло: 7.6 кг - Ниво на шум: 56 dB - Цвят: Бял Външно тяло - Размери: 585 x 810 x 280 В x Ш x Д (мм) - Тегло: 33 кг - Ниво на шум: 62 dB - Цвят: Бял
Спецификации
ВидовеСтенен
Мощност охлажданеМежду 9100-12000 BTU, Между 12100-18000 BTU
Енергиен класA+++, A++, A
ПроизводителHisense
Подобни продукти
1259,89 лв.
A+++, стенен, под 9000 BTU
За изпращане след 2 дни
694,12 лв.
Стенен, между 9100-12000 BTU, A
-49 %