
Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
118 € / 230,79 лв.

Кремав килим за открито и закрито 120x170 cm Samara – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
65 € / 127,13 лв.

Кремав килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-18 %173 € / 338,36 лв.
211,67 € / 413,99 лв.

Кремав килим за открито и закрито 80x150 cm Samara – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
39,4 € / 77,06 лв.
Кремав килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
Размери 200×290 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 173 € / 338,36 лв.
История на цените
- 27.04.2026 г. - 173 € / 338,36 лв.
- 21.04.2026 г. - 173 € / 338,36 лв.
- 15.04.2026 г. - 179 € / 350,09 лв.
- 24.03.2026 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 17.03.2026 г. - 148 € / 289,46 лв.
- 10.03.2026 г. - 158 € / 309,02 лв.
- 10.03.2026 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 5.03.2026 г. - 179,92 € / 351,89 лв.
- 5.03.2026 г. - 180,2 € / 352,44 лв.
- 3.03.2026 г. - 212 € / 414,64 лв.
- 24.02.2026 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 179,92 € / 351,89 лв.
- 16.02.2026 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 179,92 € / 351,89 лв.
- 10.02.2026 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 158 € / 309,02 лв.
- 16.01.2026 г. - 169 € / 330,54 лв.
- 10.01.2026 г. - 184 € / 359,87 лв.
- 27.12.2025 г. - 179,92 € / 351,89 лв.
- 9.12.2025 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 5.12.2025 г. - 179,92 € / 351,89 лв.
- 2.12.2025 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 28.11.2025 г. - 140,76 € / 275,3 лв.
- 5.11.2025 г. - 148,17 € / 289,8 лв.
- 16.09.2025 г. - 201,96 € / 395 лв.
- 12.09.2025 г. - 173,84 € / 340 лв.
- 4.09.2025 г. - 201,96 € / 395 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
|---|---|
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 4 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 7.25 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Samara |
| Модел | Ориенталски |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 243200 points/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Кремав/многоцветен |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Светлосин килим 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сиво-бежов килим 160x230 cm Sensi Idra – FD
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сиво-бежов килим 200x280 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
200×280 cм, ретро, ориенталски
В наличност
Бежов килим 154x230 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Килим 134x200 cm Springs – Universal
Ретро, килими за дома, къс косъм

Сив килим 120x180 cm Routa – Universal
120×180 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Светлосив килим 154x230 cm Oris – Universal
Килими за дома, къс косъм

Бежов килим 160x230 cm Saveh Cream Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сиво-кремав килим Celebration , 120 x 170 cm Plume - Hanse Home
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Salsa – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим 120x170 cm Nova – Asiatic Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов килим 133x190 cm Samarkand - Universal
133×190 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Бежов вълнен килим 133x180 cm Medley - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Сив килим 160x230 cm Lush – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностБезплатна доставка
Сив килим 200x280 cm Soft – FD
200×280 cм, модерни, килими за дома

Килим в цвят мента 160x230 cm Sensi Tris – FD
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сива пътека подходяща за пране 80x200 cm Vintage Orient – Vitaus
80×200 cм, пътеки, ретро

Бежов килим 230x154 cm Springs - Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив килим за миене 80x50 cm - Vitaus
50×80 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Tilos - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Сив килим 133x190 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов килим 240x330 cm Sovereign – Asiatic Carpets
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов външен килим 120x170 cm Zagora – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, скандинавски, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов килим , 120 x 160 cm Gratia - Nouristan
120×160 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Мирала, 80 x 150 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Platinum дървесни пръстени в кремаво

Сив килим Aloe Liso, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 200x290 cm Windsor – Flair Rugs
200×290 cм

Бял вълнен килим 230x340 cm Masi – Agnella
230×340 cм, килими за дома, среден косъм
Безплатна доставка
Килим 200x300 cm Colores Cloud Sunset – Asiatic Carpets
200×300 cм, модерни, килими за дома

Сив килим 92x150 cm Cucina – Hanse Home
92×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив вълнен килим 133x190 cm Claudine - Agnella
133×190 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност



