
Килим в цвят бордо 240x340 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
206 € / 402,9 лв.

Килим в цвят бордо 160x230 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, среден косъм
98,65 € / 192,94 лв.

Килим в цвят бордо 200x290 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, среден косъм
157,33 € / 307,71 лв.

Килим в цвят бордо 80x150 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
35,64 € / 69,71 лв.

Килим в цвят бордо 120x170 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, среден косъм
55,19 € / 107,94 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 98,65 € / 192,94 лв.
- 19.03.2026 г. - 98,65 € / 192,94 лв.
- 10.03.2026 г. - 97 € / 189,72 лв.
- 5.03.2026 г. - 98,65 € / 192,94 лв.
- 5.03.2026 г. - 98,6 € / 192,84 лв.
- 24.02.2026 г. - 116,06 € / 226,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 98,65 € / 192,94 лв.
- 16.02.2026 г. - 116,06 € / 226,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 98,65 € / 192,94 лв.
- 30.01.2026 г. - 116,06 € / 226,99 лв.
- 29.01.2026 г. - 97 € / 189,72 лв.
- 27.12.2025 г. - 98,65 € / 192,94 лв.
- 13.12.2025 г. - 116,06 € / 226,99 лв.
- 28.11.2025 г. - 92,85 € / 181,6 лв.
- 5.11.2025 г. - 99,81 € / 195,21 лв.
- 16.09.2025 г. - 104,46 € / 204,31 лв.
- 12.09.2025 г. - 99,7 € / 195 лв.
- 2.09.2025 г. - 116,06 € / 226,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим в цвят бордо 160x230 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 9.2 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Marrakesh |
| Модел | Ориенталски |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2500 g/m² |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Бордо |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Много ми харесват цветът и шарката, точно като на снимките. Поръчах си още два. Възможно е да го използвам като стенен килим.
Красив е цветът, харесва ми шарката. Точно такъв, какъвто исках.
Килимът е много красив, много благодаря, доволна съм от всички страни, а доставката до дома беше перфектна, благодаря.
Подобни продукти

Червено-златист килим 200x290 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Тъмносин килим 120x170 cm Gillingham – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Червен килим , 160 x 230 cm Skazar Isfahan - Nouristan
160×230 cм, ориенталски, модерни
В наличност
Тъмно син килим 80x240 cm Orient Maderno - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Тъмнозелен вълнен килим 133x180 cm Ava - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Червен външен килим 200x285 cm Kadi - Hanse Home
200×285 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Вълнен килим 133x180 cm Lily - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Зелен вълнен килим 200x300 cm Lauren - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Червен килим 160x235 cm Orient Caracci - Hanse Home
160×235 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Вълнен килим в бензинов цвят 133x180 cm Mia - Agnella
133×180 cм, килими за дома, къс косъм
Безплатна доставка
Син килим 120x170 cm Jehanne – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Тъмносив килим 80x150 cm Parma – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим , 160 x 230 cm Parun Tabriz - Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Тъмнолилав килим 140x200 cm Life – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Зелен килим от рециклирани влакна 200x290 cm Ambroise – Villeroy&Boch
200×290 cм, модерни, килими за дома

Тъмносин кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Canyon оранж преливащо черно

Червен външен килим 120x180 cm Pierre – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Тъмносиньо-червен килим , 160 x 230 cm Sylla - Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Черно-бял килим 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим в цвят бордо и сиво 80x150 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Килим подходящ за пране в петролен цвят 120x180 cm Midnight Jungle – Mila Home
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов вълнен килим 200x300 cm Joanne - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Тъмносив ръчно изработен килим със смес от вълна 160x230 cm Minerals – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
Виненочервен килим , 160 x 230 cm Vivana - Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Infinity Гоби пачуърк

Външен килим 120x180 cm Pierre – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в цвят мента 140x200 cm Orient Reni – Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Вълнен килим в меден цвят 200x300 cm Max - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бордо килим подходящ за пране 152x230 cm Nico Global – Flair Rugs
В наличност
Килим Mirva Multi, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Mabel – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност







