
Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 80x150 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
80×150 cм, скандинавски, килими за дома, килими от едно парче
36,4 € / 71,19 лв.

Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 160x230 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
160×230 cм, скандинавски, килими за дома, килими от едно парче
-11 %103 € / 201,45 лв.
116 € / 226,88 лв.

Бежова ръчно изработена пътека със смес от вълна 80x200 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
80×200 cм, пътеки, килими за дома, естествен
-12 %43 € / 84,1 лв.
49 € / 95,84 лв.
Бежова ръчно изработена пътека със смес от вълна 80x200 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
Размери 80×200 cм
Избран вариант:Бежова ръчно изработена пътека със смес от вълна 80x200 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
Най-добра цена за последните 30 дни: 43 € / 84,1 лв.
История на цените
- 29.05.2026 г. - 43 € / 84,1 лв.
- 15.05.2026 г. - 43 € / 84,1 лв.
- 8.05.2026 г. - 44 € / 86,06 лв.
- 30.04.2026 г. - 49 € / 95,84 лв.
- 29.04.2026 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 24.04.2026 г. - 40,42 € / 79,05 лв.
- 21.04.2026 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 17.04.2026 г. - 40,42 € / 79,05 лв.
- 10.04.2026 г. - 38,04 € / 74,4 лв.
- 5.04.2026 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 5.03.2026 г. - 40,42 € / 79,05 лв.
- 5.03.2026 г. - 40,8 € / 79,8 лв.
- 3.03.2026 г. - 48 € / 93,88 лв.
- 24.02.2026 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 20.02.2026 г. - 40,42 € / 79,05 лв.
- 16.02.2026 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 14.02.2026 г. - 40,42 € / 79,05 лв.
- 27.01.2026 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 23.01.2026 г. - 40,42 € / 79,05 лв.
- 22.01.2026 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 10.01.2026 г. - 43 € / 84,1 лв.
- 27.12.2025 г. - 40,42 € / 79,05 лв.
- 22.12.2025 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 11.11.2025 г. - 40,42 € / 79,05 лв.
- 7.11.2025 г. - 41,48 € / 81,13 лв.
- 1.11.2025 г. - 42,43 € / 82,99 лв.
- 1.11.2025 г. - 33,29 € / 65,11 лв.
- 20.10.2025 г. - 38,04 € / 74,4 лв.
- 8.10.2025 г. - 37,84 € / 74,01 лв.
- 7.10.2025 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 3.10.2025 г. - 40,9 € / 79,99 лв.
- 1.10.2025 г. - 47,55 € / 93 лв.
- 30.09.2025 г. - 37,84 € / 74,01 лв.
- 29.09.2025 г. - 40,39 € / 79 лв.
- 16.09.2025 г. - 40,42 € / 79,05 лв.
- 12.09.2025 г. - 40,9 € / 79,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 47,55 € / 93 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежова ръчно изработена пътека със смес от вълна 80x200 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Сив |
| Материал | Вълна |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна/памук |
| Плътност | 1400 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 2.4 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Delhi |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/ръчно изработен/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Памук/вълна |
| Спецификации на материала | 40% памук/60% вълна |
| Производител | Elle Decoration |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Купих и сравних два килима с еднакъв размер – този с юта и другия с вълна. И двата отговарят на описанието и съм доволен. Този с юта според мен е по-приятен на допир и на външен вид и бих купил отново такъв.
Подобни продукти

Сиво-кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сив ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим 80x150 cm Leon – Villeroy&Boch
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав килим 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в естествен цвят 240x340 cm Gigi – Flair Rugs
240×340 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Двустранен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cм, скандинавски, килими за дома

Бежов кръгъл килим ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Simple Lines – Mila Home
120 cм, ⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Оранжев/кремав вълнен килим 120x170 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
120×170 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежова изкуствена кожа Овча кожа, 80 x 150 cm - Tiseco Home Studio
80×150 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 190x280 cm Charlotte – Villeroy&Boch
190×280 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Сиво-кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Simple Lines – Mila Home
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Подложка против хлъзгане под килима 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
Пътеки, индустриални, килими за дома
В наличност
Сив килим 80x200 cm - Mila Home
Пътеки, модерни, килими за дома
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Alexis – Villeroy&Boch
Модерни, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Сив килим 160x230 cm Monic – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен

Бежов килим Swansea Line, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Двустранен/ръчно изработен ютен килим в светло естествен цвят 200x300 cm Juno – Hanse Home
200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килим , 160 x 230 cm Domus - Universal
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежов килим от вискоза Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремава пътека от юта 80x200 cm Bouclé - Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 240 cm Jutta Ivory – Hanse Home
240 cм, ⌀ 240 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав кръгъл килим от юта ø 160 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
150 cм, ⌀ 150 cм, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
Бежов вълнен килим 200x290 cm Puddle Wool – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Сив/бежов килим 170x120 cm Apollo - Think Rugs
Модерни, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бял ръчно изработен вълнен килим 190x280 cm Francois – Villeroy&Boch
190×280 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Кремава ръчно изработена вълнена пътека 80x180 cm Mango – House Nordic
Пътеки, скандинавски, килими за дома
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×230 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Сив килим 140x200 cm Creation - Universal
140×200 cм, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
Кремаво-сив килим 133x190 cm Sensation - Universal
133×190 cм, модерни, от полипропилен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
Диаметър
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса, диаметър
В наличност
Тъмносива пластмасова градинска кутия за съхранение Urban – Keter
53×59×46 cм, от пластмаса

Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм, височина, диаметър

Бяла табуретка от букле Colma – House Nordic
37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Диспенсър за тесто – Lékué
Пластмаса, силиций
В наличност
Чанта за пазаруване на колела 58 л - Rolser
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
Комплект за закваска с шпатула 2 бр. 700 ml – Lékué
Силиций
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност









