

Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бяло памучно детско покривало за легло 140x200 cm Spacex – Mijolnir
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Асортимент от детски чаршафи | Класически |
|---|---|
| Текстил за детско легло | Памук |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Памук |
| Тегло | 0.97 kg |
| Размер | 140x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Серия | Spacex |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 280 g/m² |
| Грижа | Подходящ за сушилня/може да се пере в пералня/пране на 30 градуса |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Бял/многоцветен |
| Производител | Mijolnir |
Отзиви на потребителите
За съжаление размерите на продукта не съвпадат. Подадох рекламация.

135×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
В детско легло, класически
В наличност

Памук
В наличност
За момичета, в детско легло, класически
В наличност
За момчета, класически, памук
В наличност


Памук
В наличност
135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
За момчета, памук

140×200 cм, памук
В наличност
Памук
В наличност
140×200 cм, памук
В наличност

140×200 cм
В наличност
За момичета, памук
За изпращане след 2 дни
200×200 cм, за момичета, класически

100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
Памук
В наличност
140×200 cм, памук
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, принцеси, за момичета
В наличност
За момичета, памук

135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, памук
В наличност
140×200 cм, памук
В наличност
135×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, памук
В наличност
135×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
30×52 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
