






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративни възглавници в комплект от 6 бр. 45x45 cm – Casa Selección
| Ширина: | 45 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 45 cм |
| Форма | Квадрат |
|---|---|
| Видове | Декоративни |
| Модел | Плътен цвят |
| Държава на произход | ES |
| Брой части | 6 бр. |
| Състав и тип материал | Смесен памук |
| Вид калъфка | Сменяем |
| Тегло | 0.417 kg |
| Съдържа пълнеж | С пълнеж |
| Дължина | 45 cm |
| Размер на възглавницата | 45x45 |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Качество | Обикновено |
| Пълнеж | Полиестерни влакна |
| Плътност | 190 g/m² |
| Грижа | Не гладете/подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 15% полиестер/85% памук |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Casa Selección |
Отзиви на потребителите
деликатни, красиви и качествени! Недостатъкът е, че са твърде плоски, на снимката изглеждаха по-изпъкнали!

30×40 cм, декоративно, правоъгълни
В наличност

Квадрат, плътен цвят
В наличност
42×14 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
32×20 cм, класическо, плътен цвят
В наличност
50×50 cм, декоративно, плътен цвят
В наличност
Мемори пяна, анатомично, атипичен
За изпращане след 1 ден
50×70 cм, полиестер, правоъгълни
За изпращане след 1 ден
42×72 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден

50×70 cм, полиестер, правоъгълни
За изпращане след 1 ден
45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
40×40 cм, квадрат, плътен цвят
В наличност
60×12 cм, мемори пяна, правоъгълни
За изпращане след 1 ден
Декоративно, плътен цвят
В наличност
45×45 cм, декоративно, квадрат
В наличност
Декоративно, кръгли, плътен цвят
В наличност
50×70 cм, полиестер, правоъгълни
За изпращане след 1 ден
40×60 cм, декоративно, правоъгълни
В наличност
50×30 cм, декоративно, правоъгълни
В наличност
Декоративно, квадрат, плътен цвят

Квадрат, плътен цвят
В наличност
Декоративно, полиестер, полиестер
За изпращане след 3 дни
60×40 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
40×30 cм, декоративно, правоъгълни
В наличност
43×43 cм, декоративно, плътен цвят
В наличност
66×9 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
45×45 cм, декоративно, памук
В наличност
55×38 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
40×70 cм, мемори пяна, анатомично
За изпращане след 1 ден
40×40 cм, декоративно, квадрат
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
130×160 cм
В наличност


40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност



66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност