Термопомпа AUX ACHP-H14/5R3HA, 14 kW, 65C, А+++, Wi-Fi, R-32, Трифазен, Бял
Към магазина Alleop
НаличностЗа изпращане след 5 дни
Описание на продукта
- Мощност: 14 kW - Wi-Fi модул в комплекта - Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): - / 13.6 / - kW - Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): - / 14 / - kW - Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): - / 3.78 / - kW - Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): - / 4.67 / - kW - EER (хладилен коефициент на охлаждане): 2.56 - COP (коефициент на трансф. отопление): 4.71 - SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4.71 - Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): - / A+++ - Работна температура на охлаждане: -5 ~ 52 °C - Работна температура на отопление: -25 ~ 35 °C - Температура на циркулиращата вода (охлаждане): 5 ~ 25 °C - Температура на циркулиращата вода (отопление): 25 ~ 65 °C - Хладилен агент: R-32 - Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 3~/50/380-415 Вътрешно тяло - Размери: 790 x 420 x 270 В x Ш x Д (мм) - Тегло: 39 кг - Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 31 / - / - / - dB - Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 31 / - / - / - dB Външно тяло - Компресор: DC Twin Rotary - Размери: 870 x 1060 x 480 В x Ш x Д (мм) - Тегло: 100 кг - Тръбни връзки - течна / газообразна фаза: 9.52 / 15.9 mm (3/8" / 5/8") - Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 50 / - / - / - dB - Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 50 / - / - / - dB