



Най-добра цена за последните 30 дни: 16,2 € / 31,68 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Оранжева памучна плажна кърпа 76x160 cm Hot Dog – Catherine Lansfield
| Ширина: | 76 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 160 cм |
| Материал | Памук |
|---|---|
| Комплекти кърпи | Брой кърпи |
| Кърпи за плаж | Да |
| Цвят | Оранжев |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Памук |
| Тегло | 0.4 kg |
| Размер | 76x160 |
| Дължина | 160 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Модел | На раета |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 320 g/m² |
| Грижа | Подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина/може да се пере в пералня/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Catherine Lansfield |
Отзиви на потребителите
лек и подходящ за раница, печат само от едната страна, красиви цветове
Много весел, цветен, качествен продукт. Обожавам го!

76×160 cм, памук, брой кърпи

30×52 cм, комплекти
В наличност
70×127 cм, тери, памук
В наличност
Памук, комплекти, животни

70×140 cм, памук, комплекти
В наличност
70×130 cм, тери, памук
В наличност
60×140 cм, полиестер, памук

Памук, брой кърпи, животни
В наличност
Памук, комплекти, животни

70×120 cм, памук, бързо сушене
В наличност
Дърво, метален лист

Маса
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
150×200 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност

7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

25×17×22 cм
В наличност
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Футбол, за момчета, в детско легло
В наличност

130×160 cм
