Инверторен климатик AUX J-Smart ASW-H18E3E4/JOR3DI-C0, 18000 BTU, 37 м2, A++, Wi-Fi, R-32, Бял
Към магазина Alleop
НаличностЗа изпращане след 2 дни
Описание на продукта
- Мощност (BTU): 18 000 - Подходящ за помещения до: 37 кв. м - Wi-Fi модул в комплекта - Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 1.3 / 5.3 / 5.9 kW - Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 1.3 / 5.6 / 6.0 kW - Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.29 / 1.58 / 2.1 kW - Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 0.25 / 1.55 / 1.8 kW - SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 7 - SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4.19 - Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление): 265 / 1470 kWh - Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A++ / A+ - Работна температура на охлаждане: -15 ~ 46 °C - Работна температура на отопление: -20 ~ 30 °C - Хладилен агент: R-32 - Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240 Вътрешно тяло - Размери: 224 x 940 x 316 В x Ш x Д (мм) - Тегло: 11.5 кг - Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 47 / 41 / 36 / 31 dB - Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 47 / 41 / 36 / 31 dB Външно тяло - Компресор: Rotary - Размери: 555 x 785 x 300 В x Ш x Д (мм) - Тегло: 28 кг - Тръбни връзки - течна / газообразна фаза: 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") - Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 48 / - / - / - dB - Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 48 / - / - / - dB