Към магазина Alleop
НаличностЗа изпращане след 2 дни
Описание на продукта
Инверторният климатик Mitsubishi Electric MSZ-HR50VF / MUZ-HR50VF е с енергиен клас А++ при охлаждане и А+ при отопление. Моделът е подходящ за помещения до 35 кв.м, и разполага с филтър със сребърни йони за пречистване и освежаване на въздуха. - Мощност: 18000 BTU - Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 1.3 / 5.0 / 5.0 kW - Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 1.4 / 5.4 / 6.5 kW - Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): - / 2.05 / - kW - Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): - / 1.55 / - kW - SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 6.5 - SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4.3 - Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление): 269 / 1224 kWh - Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A++ / A+ - Работна температура на охлаждане: -10 ~ 46 °C - Работна температура на отопление: -15 ~ 24 °C - Подходящ за помещения до: 35 кв. м - Хладилен агент: R-32 - Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/230 Вътрешно тяло - Размери: 280 x 838 x 228 В x Ш x Д (мм) - Тегло: 9 кг - Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 45 / 40 / 36 / 28 dB - Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 47 / 41 / 34 / 27 dB Външно тяло - Размери: 550 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм) - Тегло: 35 кг - Тръбни връзки - течна / газообразна фаза: 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") - Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): - / 50 / - / - dB - Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): - / 51 / - / - dB