
Аплик ЛАГО, черен/мед, 1xE27
Модерни
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практичен стенен лампа. Гъвкав малък четящ лампион (включен енергоспестяващ LED източник в комплекта). Крушка E27 не е включена в комплекта.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Бяла дневна светлина |
| Цвят | Бежов |
| Дървен декор | Дъб |
| Цокъл | Вграден LED модул/E27 |
| Входяща мощност | 3 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | НЕ/ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 300 lm |
| Тип | Аплик |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3/25 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | Директна връзка |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Series | NUBILA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни

Модерни

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни

Метал, ключ за осветление, индустриални


Модерни

Модерни, LED лампи
В наличност
Ориенталски
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
LED лампи

Модерни

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност

LED лампи



LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност


Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност

Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка