
Eglo 75351 - LED RGB Димируема лампа за таван ELLA-C 1xE27/7,5W/230V
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 25.66 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Гаранционен срок | 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | ELLA Eglo, ELLA Eglo, ELLA Eglo, ELLA Eglo, ELLA Eglo, ELLA Eglo, ELLA Eglo, ELLA Eglo, ELLA Eglo, ELLA Eglo, ELLA Eglo, ELLA Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Дистанционно управление, спалня и дневна, топло бяла светлина
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, квадратен
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, комплекти
В наличност

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност