
Кремав прожектор Gleam – Sollux
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 18.41 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Входяща мощност | 8,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Цокъл | GU10 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,5 W |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини

Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, за вграждане, пластмаса
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Дърво

Модерни, за вграждане, накланяне
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, за вграждане, накланяне
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
