
Elstead PB-F-A-BLK-GOLD - Плафон PEMBROKE 2xE27/60W/230V
История на цените
- 4.04.2026 г. - 193,8 € / 379,04 лв.
- 13.02.2026 г. - 193,8 € / 379,04 лв.
- 7.11.2025 г. - 198,33 € / 387,9 лв.
- 22.04.2025 г. - 239,74 € / 468,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Elstead, който имаме на склад на цена 193.80 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Класически/Старинен, Класически/Старинен, Класически/Старинен, Класически/Старинен, Класически/Старинен, Класически/Старинен, Класически/Старинен, Класически/Старинен, Класически/Старинен, Класически/Старинен, Класически/Старинен, Класически/Старинен |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead, PEMBROKE Elstead |
| Производител | Elstead |
Подобни продукти


Rabalux 2131 - LED Димируемо таванно осветително тяло LUPITA LED/40W/230V сребристо + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа удължена черна 3-степенна димируема - Plazas Novo
Модерни, LED лампи
В наличност
Globo 67129-18 - LED Полилей за повърхностен монтаж TANSY 3xLED/6W/230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Rabalux 2504 - LED Плафониера ALEXIS 3xLED/7W
LED лампи, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Таванна лампа черна с LED 3-степенна димируема 4-светлина - Joaniqa
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Leuchten Direkt 14539-18 - LED Димируема лампа IVANKA 3xLED/12W/230V
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Briloner - Плафон STARRY SKY LED/10W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Brilo - LED Димируем плафон STARRY SKY LED/48W/230V 3000-6000K + д.у.
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Полилей за повърхностен монтаж DONNA 5xE27/60W/230V патина
Рустик, Провинциални, ключ за осветление
В наличност
LED Плафониера LED/82W/230V 3000-5000K черен/сив
LED лампи, 230V
В наличност
Rabalux 71146 - LED Димируем плафон ARILD LED/48W/230V Wi-Fi Tuya
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличност
Rabalux 2130 - LED димируемо таванно осветително тяло LUPITA LED/40W/230V черно + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Eglo 900319 - LED Димируема плафониера PARRAPOS-Z LED/41W/230V
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Philips - LED Димируема лампа SUPERSLIM SCENE SWITCH LED/22W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 96308 - LED Лампа за таван SELVINA LED/6W+LED/7W
LED лампи, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Kolarz 731.13.4.133- Плафон NONNA 3xE27/60W/230V Ø 50 см елен сив
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Briloner 3868-065 - Полилей за повърхностен монтаж BLACK STEEL 6xE27/60W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Kolarz 731.13.4.100-Плафон NONNA 3xE27/60W/230V pr.50 см елен зелен
230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71297 - LED Плафониера FORMAND LED/38W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 2503 - LED Плафониера ALEXIS 4xLED/6W
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
повърхностно монтиран Полилей HARRY 2xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Eglo 900322 - LED Димируем плафон PARRAPOS-Z LED/15W/230V
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Philips - LED Димируема лампа SUPERSLIM SCENE SWITCH LED/36W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Точково осветително тяло CAGE 4xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Таванна лампа черна със злато и опалово стъкло 8-лампи - Lynn
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Briloner 3844015 - LED плафон, 18 W, 230 V, Ø 31,5 cm
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Briloner - LED Плафониера STARRY SKY LED/24W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Briloner - LED Плафониера BLOCK LED/12W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Globo 54008-6 - Спот MARTHA 6xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Globo 67169D2 - LED Повърхностен полилей JULES LED/20W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Elstead TCH-F-BLACK - Плафон TORCHIERE 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Ravak X01314 - Висококачествен сифон за душ-ваничка с диаметър 11,6 см, полирано хромиране
В наличност
