безшумен
История на цените
- 13.05.2026 г. - 177,27 € / 346,71 лв.
- 25.01.2026 г. - 177,27 € / 346,71 лв.
- 23.07.2025 г. - 177,37 € / 346,91 лв.
- 10.07.2025 г. - 165,1 € / 322,91 лв.
- 3.07.2025 г. - 156,92 € / 306,91 лв.
- 2.07.2025 г. - 144,64 € / 282,89 лв.
- 13.05.2025 г. - 131,86 € / 257,9 лв.
- 13.04.2025 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Регулируем вентилатор за таван с дистанционно управление. Светлината може да се регулира по яркост и да се променя цветната температура от 3000K до 6500K. Мотор на вентилатора: 30 W. 6 нива на скоростта.Функция за обратен ход. Брой обороти в минута: 160 / 200 / 240 / 280 / 320 / 360. Ниво на шум: 27dB / 29dB / 31dB / 34dB / 36dB / 39dB. Всички функции могат да се управляват чрез включеното дистанционно управление.
Спецификации
| Стил | Класически |
|---|---|
| Тип | Вентилатор за таван с лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Ниво на шум | 39 |
| Общ светлинен поток | 2400 lm |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 30 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | FAN Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Препоръчва се

Вентилатор за таван бял със звезден ефект 60 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Climo
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван черен 50 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Maddy
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван месинг 96 см с дистанционно управление - Rotar
В наличност
Вентилатор за таван черен с прибиращи се перки 107 см 5 светлини с дистанционно управление - Gaiola
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял 130 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Vifte
В наличностБезплатна доставка
Смарт вентилатор за таван бял с дървен принт 132 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Joly
В наличност
Вентилатор за таван бял 48,5 см с LED димируем в Келвин с дистанционно управление - Clemo
В наличност
Вентилатор за таван черен 70 см с LED димируем с дистанционно управление - Maddy
В наличностБезплатна доставка
Умен вентилатор за таван бял 132 см вкл. LED димируем в келвини с дистанционно управление - Sofio
В наличностБезплатна доставка
Месингов вентилатор за таван с дървесен принт и ратан 105 см с издърпващ се ключ - Mistral Lia
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял с дървен принт 132 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Joly
В наличност
Вентилатор за таван черен вкл. LED с дистанционно управление - Steer
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял 123 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Patty
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван черен с бежово 130 см с въже - Mistral Magna
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван черен 132 см с LED и дистанционно управление - Cool Anello
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял 55 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Mandy
В наличностБезплатна доставка
Смарт вентилатор за таван бял 59,5 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Deniz
В наличностБезплатна доставка
Външен вентилатор за таван бял с дървен принт 91,3 см вкл. LED димируем с дистанционно управление IP44 - Toledo
В наличност
Вентилатор за таван месинг с дървесен принт и ратан 105 см с издърпващ се превключвател - Mistral Majas
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван черен с дърво 131,5 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Jerri
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван дървесен принт със звезден ефект 60 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Climo
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял 132 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Sofio
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял 48.5cm вкл. LED димируем RGB с дистанционно управление - Clemo
В наличност
ZEVENTI - LED таванен вентилатор URBINO LED/20W/230V Wi-Fi Tuya черен + с дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
ZEVENTI - LED Димируем таванен вентилатор MUNDAKA LED/10W/230V кафяв + д.у.
В наличност
Вентилатор за таван стомана 132 см с дистанционно управление - Cool
В наличност
Вентилатор за таван бял с дърво 131,5 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Jerri
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Maxi-Cosi - Детско креватче за пътуване IORA AIR бежов
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Комплект от 2 табуретки AVIKO, Ø 38/45 cm, сива/бежова
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Спортна количка ANNET PLUS бежова
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
