
WiZ - LED RGBW Димируема настолна лампа HERO LED/9W/230V 2200-6500K Wi-Fi
История на цените
- 1.04.2026 г. - 71,86 € / 140,55 лв.
- 25.03.2026 г. - 71,86 € / 140,55 лв.
- 21.03.2025 г. - 72,04 € / 140,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Интелигентна димируема настолна лампа. Настройваема температура на хроматичността от 2200K до 6500K. Избор от до 16 милиона цвята - функция RGB + RGBW. RGBW е допълнителна функция, благодарение на която е възможно настройването на бялото от студен до топъл цвят на светлината. Управлява се чрез приложението WiZ App, което можете да изтеглите безплатно на своя смартфон или таблет. WiZ работи с вашия съществуващ Wi-Fi рутер, не е необходима допълнителна свързваща врата. Мониторинг на енергията, приложението WiZ съхранява записи за консумацията на енергия на вашите светлини. Управлявайте светлините от всякъде с помощта на смартфон. Персонализирайте сцените с помощта на предварително зададени динамични светлинни режими. Поддръжка на гласово управление Google Assistant, Alexa или Siri.Светилото пести и не уморява вашите очи.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление, LED технолигия/Управление чрез телефон/Смарт осветление |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Температура на светлината | 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K |
| Общ светлинен поток | 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | HERO Wiz, HERO Wiz, HERO Wiz, HERO Wiz, HERO Wiz, HERO Wiz, HERO Wiz, HERO Wiz, HERO Wiz, HERO Wiz, HERO Wiz, HERO Wiz |
| Производител | WiZ |
Подобни продукти


Детска лампа PIKKI 1xE27/60W/230V розова
В наличност
Atmosphera - Лампион NOLY 1xE27/60W/230V
В наличност
Atmosphera - Настолна лампа NOLY 1xE14/40W/230V бежова
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи за градина гъби бял цвят акумулаторни - Keira
Модерни, LED лампи, пластмаса
В наличност
Настолна лампа AYD 1xE27/40W/230V бяла
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Briloner 7474-016 - LED външна настолна лампа, 7W, 5V, 3000K, бяла
Модерни, LED лампи
В наличност
Настолна лампа за външна употреба бяла акумулаторна с 3-степенна димиране - Keira
Модерни, LED лампи, пластмаса
В наличност
Atmosphera - Настолна лампа TOBIE 1xE27/60W/230V розова
Ключ за осветление, на нощното шкафче
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Външни настолни лампи бежово с бяло с вградена акумулаторна LED IP44 - Haard
Модерни, LED лампи
В наличност
EGLO 85264 - Настолна лампа RONDO 1xE27/60W/230V Ø 20 см
Ключ за осветление
В наличност
Atmosphera - Настолна лампа TOBIE 1xE27/60W/230V бяла
Ключ за осветление, на нощното шкафче
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Настолна лампа ARDEN 1xE27/60W/230V Ø 18 см бяла
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Настолна лампа AYD 1xE27/60W/230V бежоваа/бяла
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Paul Neuhaus 4146-60 - LED Димируема настолна лампа SONJA 1xG9/3W/230V месинг
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Brilliant - LED димируема презареждаема настолна лампа DUPIS LED/2W/5V 2700K бяла
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Paul Neuhaus 4146-55 - LED Димируема настолна лампа SONJA 1xG9/3W/230V матов хром
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED Димируем соларен настолна лампа LIMA LED/3,7V 1800 mAh 3000/4000/5000K IP44 бял
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Aigostar - Настолна лампа 1xE14/40W/230V розова/бяла
В наличност
LED регулируема презареждаема настолна лампа LED/1W/5V 3000-6000K 1800 mAh бяла
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Globo 21731W - Настолна лампа TRIANGLE 1xE14/40W/230V бял
В наличност
Eglo 99824 - Настолна лампа CAHUAMA 1xE27/40W/230V
В наличностБезплатна доставка
Globo 51570122 - Настолна лампа PAULIN 1xE27ILLU/40W/230V бяла
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ideal Lux - Настолна лампа LONDON 1xE27/60W/230V бяла
В наличност
Globo 15548TW - Настолна лампа MAXY 1xE27/40W/230V бял
Ключ за осветление
В наличност
Argon 4996 - Настолна лампа GABIAN 1xE27/15W/230V бяла
Ключ за осветление
В наличност
LED регулируема презареждаема настолна лампа LED/1W/5V 3000-6000K 1800 mAh бяла
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED Димируема акумулаторна настолна лампа LILLY LED/4W/5V 1200 mAh бял
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Nedis MAGLE1WT - LED настолна лампа с лупа LED/6W/230V бяла
LED лампи, ключ за осветление, стъкло
В наличност
Ecolite LU13A-BI- LED Димируема настолна лампа LIPA LED/10W/230V 3000-6000K бял
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Globo 21020W - LED Димируема настолна лампа QUIRIN LED/1,2W/3,7V 3000K бял
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Top Light Mia B - LED Настолна лампа LED/4,5W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Tefal - Касерола с капак DUETTO 22 см
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
REA-P7841 - Душ комплект с батерия ARGUS, четкано златно покритие
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
К-кт 3x Декорация за стена 78x39 см цветя метал
Метал
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка