
Brilagi - LED Настолна лампа ROMERO 1xE27/10W/230V розова
История на цените
- 11.05.2026 г. - 28,07 € / 54,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 28,07 € / 54,9 лв.
- 30.11.2024 г. - 19,89 € / 38,9 лв.
- 22.11.2024 г. - 22,96 € / 44,91 лв.
- 21.11.2024 г. - 28,07 € / 54,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 19.38 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Тип | Настолна лампа |
| Място | Офис/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 900 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Стил | Други |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Series | ROMERO Brilagi, TABLE LAMPS Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Настолна лампа atmosphera Runo Tripod, 58 cm - Черен
В наличност
Нощна лампа atmosphera Izan, 35.5 cm, Различни цветове
Модерни
В наличност
Brilagi - Настолна лампа ROMERO 1xE27/60W/230V розова
Ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Нощна лампа atmosphera Cuba, 56 cm
В наличност
Арт Деко настолна лампа черна 2 светлини - Tuning
В наличност
Cottex B2175GR - Настолна лампа KLASSISK 1xE14/40W/230V
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Настолна лампа YILDO 1xE27/40W/230V
Ключ за осветление
В наличност
Индустриална настолна лампа триножник стомана с дърво наклоняваща се - Emado
Индустриални, дърво
В наличност
Димируема LED настолна лампа с щипка LED/10W/5V 3000/4000/6000K черна
Модерни, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Класическа настолна лампа бронз с оранжев опалов стъклен абажур - Clerk
Ретро, модерни, LED лампи
В наличност
Настолна лампа черна с LED 3-степенна димираща презареждаща се - Иван
LED лампи, пластмаса
В наличност
Настолна лампа ФИНО, графит, 2xE27
Стъкло

Extol - LED Димируема настолна лампа с лупа LED/8W/5V 2900/4500/7500K черен
Ключ за осветление, с димер, топло бяла светлина
В наличност
Настолна лампа atmosphera Sily, 43 cm - Син
В наличност
Ар Деко настолна лампа месинг с опушено стъкло - Pallon
Стъкло, с димер
В наличност
Настолна лампа BANKER 1xE27/60W/230V
Ретро, ключ за осветление, стъкло
В наличност
Лампа за четене Pavlova-Mauro
В наличност
Настолна лампа Vendo-Black
В наличност
Настолна лампа atmosphera Yulia, 40 cm
В наличност
Класическа настолна лампа/Нотариална лампа бронз - Banker
В наличност
Markslöjd 106092 - LED Настолна лампа с щипка TULIP LED/3W/230V черна
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Класическа настолна лампа месинг с черен абажур 32 см - Simplo
С димер
В наличност
Модерна настолна лампа черна - Facil
Модерни, с димер
В наличност
Настолна лампа ЛАГО, черен/мед, 1xE27

Селска настолна лампа ръждивокафява с дървена основа - Rax
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи златисти с бежово RGBW презареждаеми - Elise
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ретро настолна лампа черна с бронз - Milou
Ретро, индустриални, метал
В наличност
Модерна настолна лампа черна с димно стъкло - Атина
Модерни, стъкло, с димер
В наличност
Настолна лампа 1xE14/25W/230V черна
Ключ за осветление
В наличност
Арт Деко настолна лампа месинг със синьо стъкло - Pallon
Стъкло, с димер
В наличност
Настолна лампа бронз със зелен кадифен абажур 35 см - Parte
Модерни
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност