
Интелигентен таванен аплик черен със злато и опушено стъкло с Wi-Fi A60 - Zuzanna
Стъкло
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 166.25 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Стил | Винтаж |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | SERENARA Eglo |
| Производител | Eglo |

Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност

Стъкло, модерни, индустриални
В наличност
Дърво
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличностСтъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Малък
В наличност

Среден
В наличност
E27, LED
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

LED ленти
В наличност